Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érzem, hogy életem...

Miért érzem, hogy életem legnagyobb büntetésének a munkát?

Figyelt kérdés
Ha mind a Teremtő vagy az univerzum gyermekei vagyunk mire jó ez az egész. Vagy miért nem kaphat mindenki egy cián kapszulát hogy ha elege az egész ól akkor bármikor véget vehetne neki... És akkor sem magát sem a környezetetét nem bántaná. Vagy van olyan alapít vány aki támogatja az ilyen embereket...

2019. okt. 29. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

"Vagy van olyan alapít vány aki támogatja az ilyen embereket..."


Mármint azokat, akik lusták dolgozni és élősködnének a többieken? Sajnos "segély" néven fut ez az alapítvány, és kapják is rendesen.

2019. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Dolgozzal tobbet, hogy ne tudjal ilyen baromsagokon gondolkodni.
2019. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

A magad nevében nyilatkozz.

Én imádom a munkámat, mert tettem érte, hogy olyat dolgozhassak, ami érdekel és szeretem.

Minek kéne cián kapszula? Van ezer másik módja, ha nem tudod feldolgozni a lustaságodat.

2019. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Ne dolgozz olyat, amit utálsz... Én pl imadom a munkam, annak elek.
2019. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Keressél olyan munkát amit szeretsz és szivesen csinálsz.Vagy ilyen nem létezik?
2019. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Figyi en megertelek, en sem szeretek dolgozni. Nem ennyire durva ugyan a helyzetem, de volt olyan, hogy reggel ongyilkos gondolataim voltak, mikor el kellett indulnom. De ha nem szeretsz dolgozni, arra is van megoldas (elvileg). Indits sajat vallalkozast, valamit, amiben a magad ura lehetsz. En is ezen vagyok. Jo tudom ehhez penz kell, de hat par ev alatt ossze lehet sporolni valami kissebb valamire.
2019. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos az embereknek mindig is dolgozniuk kellett.

A középkorban rosszabb volt a helyzet, ha jobbágynak születtél életed végéig kapálhattad a földesúr földjét. Nem volt nyugdíj, nem voltak szakszervezetek, csak az egész napos munka.

Viszont most egy olyan korban élünk, ahol tudunk változtatni az életünkön.

Dolgozni most is kell, de van lehetőség jobbá tenni az életed. Tudsz tanulni, így csak rajtad múlik hogy mi leszel.


Egyébként én is utálom a munkám, utálok dolgozni, a fizetés pocsék, elmegy vele az egész napom, de sajnos nem tudok mit tenni, nem születtem gazdagnak és sajnos politikus ismerősöm sincs.

2019. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel, korábban pár hétnél többet sehol nem bírtam meglenni, pedig jó helyeken voltam. De megutáltam idővel hogy mindig be kell járni, hogy mindig jópofizni kell másokkal, stb. Aztán most végre olyan helyre kerültem ahol úgy érzem megtaláltam a számításomat. Várom mimden reggel hogy bemehessek, és nem ritka hogy 10-12 orázok. Szerintem ha nem tetszik a jelenlegi helyzeted akkor keress mást, ha pedig nem tudod hogy mit akarsz csinálni akkor próbákd ki magad több dologban is hátha valami megtetszik
2019. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

18-30 éves koromig minden reggel hányingerrel ébredtem, undorral mentem dolgozni, többször is depressziós voltam, volt időszak, amikor gyógyszereket is kellett szedjek.

Főleg gyárakban melóztam, sor munka, vagy raktári csomagolás... Semmi felelősseg, semmi agymunka.. utaltam minden egyes percét...

Aztan 30 évesen hallottam, hogy 2 szakmát tanulhatok ingyen, utana néztem, aztán már mentem is asztalos suliba, most 3.-éve melózok asztalosként, nem mondom, hogy minden percét imádom, de nem utálom, nem önutálattal ébredek reggelente, el tudok aludni esténként, es mikor valami szépet alkotunk, határozottan örömömet lelem benne...

Lasabban tanulok mint egy 20 éves, de megbízhatóbb vagyok, így megelőlegezték nekem a bizalmat, megkapom azt a bért amit egy önállóan dolgozó asztalos, es mostanában már kezdek is azzá vállni.

Alkalmazottkent most havi 250, de volt már 2 maszek melóm is (konyhák) azokon tisztán szakítottam 300-300ezret.

Bp-n megkereshetnék 350-400 ezret is, egy teljes értékű asztalos megkeres 500at is, vállalkozóként meg a határ a csillagos ég...

Szóval ne depizz, nézz utána mit van lehetőséged tanulni, gondolkodj el azon, ebből mi az ami érdekel is téged, aztán változtass az életeden.

2019. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

29 f Villanyszerelő vagyok leginkább kint dolgoztam de magyar cégeknek.

Ott is 10 óra még a szombat. Az embernek való? Egy idő után kibukok és felmondok. Nem normális ennyit dolgozni ez nem élet. És ezt egyéleten át? Már kiégtem!!!

Szociális szorongásos is van és rengetek ember közt... Annyi idegent ettem hogy hétvégente volt h több mint 100 km ért bicigliztem meg több gram füvet elszívtam úgy valahogy kibírtam.. De elegem lett már úgyvagyok a halá is jobb mert ez nem élet. Nem csináljátok olyat amit nem szeretek ember vagyok...

Ha szeretek valamit az más de ha valami nem érdekel van nincs kedvem azt csak kínlódva tudom csinálni olyan mint a figyelem zavar...

Most azse jó ha magamat szivatom meg mást...

Vagy kitalálom mit szeret vagy másmegoldás nincs mert ezt nemcsinálom tovább már több éve azongondolkodok ennél a halál is jobb nem tévedtem.

Hát ha megtalálom amit szeretek :)

Nincs veszteni valóm...

Most a mai világ a annyi lehetőség van akár alapítvány start up stb szerintem mindenki jó valamiben... S van tehetség mindenkiben valamire még ha máshonnan is támogatják..

Most tudom lustaság nem létezik mer amit szeretek azért elég sokmindent megmozgatok de ha valami nem érdekel ha megkínoznakse tudok tenni ki milyen mindennek van előny hátránya... Szerintem szellemi munkára születtem.. Egyedűl a biciklizés amiben jó vagyok fizikai szinten de minden másba esetlen vagyok még introveltált ha dolgozok nemszeretem ha valaki ottvsn néz vagy beszél idegesít szóval pályát tévesztettem de másrészt meg most erővesztetnek is érzem magam de hiszem h elmúlik így vagy úgy %:)

2019. okt. 29. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!