Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki lehet még jönni ebből a...

Ki lehet még jönni ebből a gödörből? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
33 éves leszek, nő vagyok, van egy lassan 6 éves kisfiam, akit egyedül nevelek, 4,5 éve hagyott el minket az apukája, aki azóta hetente csak 3-4 órát szokott a gyerekkel tölteni, karrierje van és új élete, családja. A szüleimmel nem jó a viszonyom, meessze is élnek, segítségem nincs. A munkám klassz, van lakásom, autóm, próbálom fejleszteni magam, igazából kívülről talán nem is látszik, de borzalmasan vagyok. Esélyem sincs egy kapcsolatra, amúgy túlsúlyos vagyok (90 kg körül) és nem is vagyok szép, látszik rajtam a megkeseredettség. Imádom a fiam, de már egyre türelmetlenebb vagyok vele. Mellette nincs időm magamra, próbáltam otthon tornázni, de állandóan az "anya játssz velem, anya éhes vagyok, anya pisilni kell" szöveg megy, nekem pedig bűntudatom van ilyenkor, hogy én is elhanyagolom őt, nem csak az apja. Hiányzik egy jó szó, hiányzik egy társ, hiányzik a testiség, hiányoznak az emberi kapcsolatok, hogy végre valaki velem is törődjön, végre valaki megkérdezze tőlem, hogy hogy vagyok, milyen napom volt. Egyre többször gondolok az öngyilkosságra. Már egyszerűen nem látok más kiutat. Nagyon magányos vagyok. Egy férfival egy évig beszélgettünk a neten, de mindig lemondta a randikat az utolsó percben. Pár hete már annyira el voltam keseredve, hogy lepasszoltam a fiamat és áthívtam csak szexelni. Átjött, eljutottunk az ágyig, levetkőztem és nem állt fel neki. Azóta nem keres. Nagyon elvette a maradék önbizalmamat is. Nem tudom hogy várhat-e még bármi jó dolog rám az életben. A fiam is jobban járna, ha az apjánál nevelkedne családbn, mint ha mellettem szenvedne még évekig és azt látná, hogy türelmetlen, ingerült és rosszkedvű vagyok.
2019. márc. 3. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem tudom, miért gondolod, hogy nem vagy vonzó.33 éves vagy. a legtöbb nő a sminktől szép egyébként. Te is sminkelhetsz például, ha annyira nem tetszik az arcod. A teltebb nők is lehetnek csinosak, és sokan pont az ilyen anyuka-típust keresik.

Nem tudom, az a fajta nő vagy-e, aki szigorúan mindig túrabakancsot hord meg férfifrizurát. Ha igen, akkor próbálj máshogy öltözködni. Hétvégén menjetek el vásárolni, és magadnak is vegyél ruhákat. Játszóházba is adhatod a gyereket arra a pár órára. a hajadat meg növeszd meg legalább vállig, mert ha nagyon férfias vagy, az tényleg nem vonzó.

ha valaki egy évig nem kíváncsi rád, akkor azzal tényleg vesztes ügy erőltetni bármit is. lehet, hogy azért mondta le a randikat, mert eleve impotens. erre nem gondoltál, hogy esetleg nem is benned van a hiba?

a gyereked meg hamarosan már annyi idős lesz, hogy nem is akar veled játszani. Próbáld addig kibekkelni. És más anyukákkal is összeállhatsz, facebookon kereshetsz környékbelieket, akikben megbízol, és akikkel egymásnak segítetek. Én biztos ezt csinálnám. Mindenkinek jobb, még a gyerekeknek is, ha játszhatnak egymással.

2019. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod a pozitív oldalát is. Van egy klassz munkád, lakásod, autód. Hányan mondhatják ezt el Magyarországon? Ráadásul van egy 6 éves kisfiad is. Sőt, a későbbiekben lehet lesz még egy is majd. Fogyásra meg annyit tudok ajánlani, hogy menjetek el a fiaddal nagyokat sétálni. 90kg vagy, ebből már akkor is menne le valami, ha nagyobbakat sétálnátok. Szüleid nincsenek a közelben, akik 1-2 órára vigyáznának rá, amíg te elmész edzeni? Másrészt meg nézz utána a időszakos böjtnek. Durván a lényege, hogy egy adott ideig nem eszel semmit. Ez általában a reggeli. Ebédig, ami lehet dél, délután 1-2 óra, nem eszel semmit, még csak nasi sem, aztán akkor jöhet minden. Majd otthon vacsorára is, nem túl későn, 6-7 fele is megeszel még valamit. Nagyon jól lelehet így fogyni, és a szervezetednek is jót tesz. Kezdőlökésnek tökéletes. Ami a párkapcsolatot illeti, nem tudok segíteni. 30 vagyok, és nagyon régóta nincs barátnőm, én is ettől szenvedek, de nem szabad feladni a reményt. Tudom nem sok férfi szeretnek gyerekes nőt maga mellé, de olyat kell megtalálnod, aki így is elfogad. Súllyal meg tényleg lehet mit kezdeni. Akár a szénhidrát csökkentet diétával, akár a cukor elhagyásával. Viszont ha nem megy, akkor el kell fogadnod magad 90 kilósan.
2019. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasinak megy érzelmek nélkül. Ha 1 éve már beszélgettetek akkor vagy csak barátnak tekintett vagy hirtelen volt ez az egész és talán utólag neki is kellemetlen, ciki.


A többi csak kifogás, hogy miért ne mozogj bagy törődj magaddal:

Értem a lelkiismeret furdalásodat, de az apa tetteit/hiányát nem neked kell magadra vállalnod, sem pótolnod. A fiad nagyon okosan kihasználja ezt, és gyakorlatilag ezzel manipulál. Nem kell minden nap főzni sem, a gyerek eszik főtt ételt az óvodában/iskolában, este neki szendvics, esetleg amit magadnak saláta+csirke, az meg hosszas főzést nem igényel. Két napra is elkészitheted mennyiségileg.

Szerintem 5-6 évesen már megoldja a gyerek a pisilést és azt is hogy alacsonyan levő ételt kivegyen magának a hűtőből / vagy eleve odakészíted. És meg tudja érteni már azt is, hogy anya fél órát most tornázik (meg éhen sem halna). Előtte/utána pedig játszoltok, foglalkozol vele - a minőség számít nem a mennyiség. És igen, 1x-1x miért ne bíznád bébiszitterre, ha ezen a testi és lelki egészséged múlik? A gyereknek is jobb egy türelmes, boldog anya, mindenki jól jár.


Azon kéne inkább elgondolkodnod szerintem, hogy MIÉRT gyártasz kifogásokat magadnak, ahelyett, hogy tényleges megoldásolat keresnél, vagy lépéseket tennél. Mert hogy nem a fent leírtak a valódi problémád.

2019. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!