Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki lehet még jönni ebből a...

Ki lehet még jönni ebből a gödörből? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
33 éves leszek, nő vagyok, van egy lassan 6 éves kisfiam, akit egyedül nevelek, 4,5 éve hagyott el minket az apukája, aki azóta hetente csak 3-4 órát szokott a gyerekkel tölteni, karrierje van és új élete, családja. A szüleimmel nem jó a viszonyom, meessze is élnek, segítségem nincs. A munkám klassz, van lakásom, autóm, próbálom fejleszteni magam, igazából kívülről talán nem is látszik, de borzalmasan vagyok. Esélyem sincs egy kapcsolatra, amúgy túlsúlyos vagyok (90 kg körül) és nem is vagyok szép, látszik rajtam a megkeseredettség. Imádom a fiam, de már egyre türelmetlenebb vagyok vele. Mellette nincs időm magamra, próbáltam otthon tornázni, de állandóan az "anya játssz velem, anya éhes vagyok, anya pisilni kell" szöveg megy, nekem pedig bűntudatom van ilyenkor, hogy én is elhanyagolom őt, nem csak az apja. Hiányzik egy jó szó, hiányzik egy társ, hiányzik a testiség, hiányoznak az emberi kapcsolatok, hogy végre valaki velem is törődjön, végre valaki megkérdezze tőlem, hogy hogy vagyok, milyen napom volt. Egyre többször gondolok az öngyilkosságra. Már egyszerűen nem látok más kiutat. Nagyon magányos vagyok. Egy férfival egy évig beszélgettünk a neten, de mindig lemondta a randikat az utolsó percben. Pár hete már annyira el voltam keseredve, hogy lepasszoltam a fiamat és áthívtam csak szexelni. Átjött, eljutottunk az ágyig, levetkőztem és nem állt fel neki. Azóta nem keres. Nagyon elvette a maradék önbizalmamat is. Nem tudom hogy várhat-e még bármi jó dolog rám az életben. A fiam is jobban járna, ha az apjánál nevelkedne családbn, mint ha mellettem szenvedne még évekig és azt látná, hogy türelmetlen, ingerült és rosszkedvű vagyok.
2019. márc. 3. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Hetente egyszer egy este babysitter pár órára és elmész edzeni terembe.

Keress külföldi pasit ha beszélsz angolul.

2019. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szitter!

Fixen pl heti fél nap, vagy heti egy legyen csak a tied. Logsztikazd be önmagadat is.

2019. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elöször is egy 6 éves gyereknek már kellene ovodába járnia, amikor nincs otthon, akkor kellene magaddal foglalkozni, sportolni, emberek közé menni.

Másodszor keress meg egy pszichológust, aki segít rendbetenni a lelkivilágodat, márcsak azért is, mert ha egy ekkora gyerek mellett az öngyilkosságon gondolkodsz, akkor igen komoly baj van!

Emellett ne a neten próbálj ismerkedni, mert ott a legtöbben nem kapcsolatot akarnak, hanem csak kihasználni - és utána még rosszabb lesz a lelkivilágod!

2019. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pont azzal ártanál a legtöbbet a fiadnak, ha elveszítene. El sem tudod képzelni, mekkora trauma lenne ez neki. Már az is épp elég nagy trauma neki, hogy az apja elhagyta. Egy új férfi is könnyen lehet, hogy többet árt mint használ a gyerek szempontjából. Persze megértem a te helyzeted is. Ha van kedved írj és beszélgessünk róla. Hidd el, jól fog esni, még ha először fájdalmas is erre gondolni :)
2019. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gyerek napközben oviban van, én pedig fél 8-tól fél 5-ig dolgozom minden nap. Munka után rohanok érte, rohanunk bevásárolni, haza, otthon esetleg főzök, vagy mosok, játszunk, és már este is van. Mégis, hol ismerkedhetnék? A netet kívül?
2019. márc. 3. 11:18
 6/13 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy személyesen még SOHA nem jöttem össze senkivel, tényleg nem vagyok vonzó, vagy olyan, akire kíváncsiak a férfiak.
2019. márc. 3. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne gondold magadról, hogy nem vagy vonzó, "nem vagy szép", "megkeseredett vagy", mert ha ilyeneket gondolsz magadról, megérzik és esetleg pont olyan emberekkel találkozol, akik csak kihasználni akarnak. :-(
2019. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ujabb válaszaid megerösítik, hogy pszichológus segítségére van szükséged!
2019. márc. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Regisztrálj valami társkeresőre, ha már regisztráltál akkor próbálj ki egy másikat. Biztosan összeismerkedsz valami normális palival...nem ilyen csoszkó alkoholistákkal. Írták már előttem is a pszichológust...elkéne menj néhány alkalommal, tud segíteni...nem agyturkász, hanem szakember, aki ura az ilyen helyzeteknek.
2019. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi. De a kinezet az eléggé fontos mert azt látják meg legelőször a férfiak ha közeledni akarnak.

1/ Hozd magad rendbe pl : új ruha, haj viselet, kiegészítők ,

Az új dolgoknak mindig örül az ember :) te is fogsz.

Befektetes nélkül nem tudsz aratni.

15 éve nekem sincs semkim sem, azért is mert külföldön dolgozom.

És ne szomorkodj mert az arcodra van írva és ezért sem közelednek feled.

F.

2019. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!