Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még valaki hasonló cipőben?

Van még valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok. Nem párkapcsolatilag szinte minden szinten. Egyre inkább azt érzem, hogy nem tud semmisem lekötni. A napjaim üresek. Ugyan az minden nap. Miota nincs állásom mégrosszabb csak a 4 fal között vagyok és közben rohan el az idő.
2019. jan. 11. 04:27
 1/8 anonim válasza:
73%
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok. Csak én betegszabadságon vagyok 2 hete, de ez a 2 hét is kikészít már. Az ember alapvetően a természetbe született, nem a 4 fal közé. Ki kell mozdulni, mert egy idő után depressziós leszel, nem csak hogy nincs melód, se párkapcsolatod, de az egyhangú életmód sem vezet sok jóra. Egy 30 perc séta is sokat használ, én is ezt fogom tenni ma. Ki kell kapcsolni azt a rohadt internetet és olvasni olvasni és alkotni kell :)
2019. jan. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a kocsmába szoktam járni, legalább a pultos csajjal eldumálok egy kicsit.
2019. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, bár lehetnék egyedül, teljesen, életem hátralevő részében!
2019. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. jan. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nincs állásod?
2019. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok. Hány éves vagy és mióta vagy egyedül? Mi lehet ennek az oka?
2019. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel (33/F)
2019. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nálam ez a lelki és testi betegségeim miatt van.
2019. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!