Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fel lehet ezt valaha dolgozni?

Fel lehet ezt valaha dolgozni?

Figyelt kérdés

Alig tobb mint 2 ev alatt 3 szamomra fontos ember hagyta itt a foldet,volt kozte ongyilkossag,nagyszulok ....

a kutyamat is elveszitettem + ertek meg aprobb tragediak csak oket nem ismertem annyira de megrazott a halalhiruk.

1 heten volt hogy 2 temetesre is mentem.

Epphogy jol lettem ujra kezdodott minden es megint kuzkodhettem a gyasszal.

Rettento faradt mar a lelkem,igazabol mindenem.

Teljesen megvaltoztam es az elso tragediatol fogva, az eletet mashogy fogom fel es nem is veszem komolyan.Azota nem is voltam ugy igazan tiszta szivembol boldog.

Akkora ur van bennem es annyira szeretem oket,nem tudom leirni.Nagyon hianyoznak es minden nap a kedvukbe akarok jarni,probalok olyan dolgokat csinalni aminek orulnenek.Irigy vagyok a regi kepekre ,mert belegondoltam milyen jo emlekeim is vannak,gyulolok egy egy kepet nezegetni mert orakig tudnek sirni hogy milyen teljes es boldog voltam mellettuk.Mivel nagyszuleim mar nincsenek ugy erzem hogy a gyerekkorom megszunt,borzalmasan faj hogy csak 15 evig lehettek mellettem (vagy epp 14) Keves..es meg boven lett volna mirol beszelni,boven tudtak volna meg nevelni es boven lehettunk volna meg boldogok. Bele fogok betegedni abba hogy a multam utan sirok egesz nap es csak arra gondolok milyen jo volt minden,most meg milyen elcseszett sivar eletem lett


2019. jan. 9. 06:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszihológust. Hasonló cipőben járok. Most haltak meg a mamáim egyik november végén másik most elsején. Én is már ezen gondolkodom mert folyamatosan a halál és az élet értelmetlensége jár a fejemben.
2019. jan. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs más gyógymód csak az idő :(
2019. jan. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szív sosem felejt a fajdalom enyhülni fog, de a jó és rossz dolgok mindig ott lesznek benne.

Keress egy igaz barátot , aki kizárólag csak barátság miatt tartja veked a kapcsolatot, nem peddig szerelemből.

Pasit v barátnőt egy éjszaka alatt lehet találni, de igaz barát ritka mint a fehér holló.

En sokszor gondolók arra hogy , valakinek a világon meg rosszabb az élete mint az enyem, előtted is ez lebegjen.

Vagy pszihologus...

Ugye értesz engem?

És kapd össze magad az élet megy tovább, senki sem mondta hogy könnyű lesz, sőt ettől sokkal rosszabb is lehet helyt kell alnod mindenben.

F.

Föl a fejjel...:)

2019. jan. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!:) az elsonek pedig reszvetem nagyon sajnalom
2019. jan. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!