Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A legtöbb férfi miért minket...

A legtöbb férfi miért minket nőket okolnak azért, hogy nem találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

Nagyon szánalmas amiket itten egyesek leírnak.


Mégis mivel lenne nekünk könnyebb mint a férfiaknak? Ja igaz, 100-an állnak sorba..csak az a baj, hogy ebből a 100-ból 99 csak szexet akar.


Alapból egy nő nem jön össze egy igénytelen férfiaval és ugye a sok férfi beszélgetni se tud. És majd mikor finoman visszautasítják akkor megkapjuk, hogy "pénzéhes, k**va, kihasználjuk a férfiakat, és stb.

Nem akarok senkit sem megbántani, de nem mi nők tehetünk arról, hogy nem tudnak egyes férfiak párt találni maguknak.


Nyugodtan lehet szidni, de az igazságot írtam le.


Minden tiszteletem azok a férfiak iránt akik nem a nőket okolják.


2018. dec. 20. 02:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Tapasztalat kérdező, nem általánosítás.
2018. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
#30 házmesterke
2018. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#szobafestő
2018. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

22-es vagyok,hozzátenném még azt,hogy a 27-es jogosan írja ezeket.

Amit szívből adunk az sose jó,úgy csináltok mintha nekünk nem lennének érzéseink. Mikor észre se veszitek,hogy valaki küzd értetek és sokat jelentetek neki,semmibe veszitek és csak röhögtök egy jót. Aztán úgy érezzük magunkat mint egy idióta.

Ez is saját tapasztalat. Bezzeg ha nem vagyunk kedvesek vagy ne adj isten barátnőnk is van,akkor levakarhatatlanok vagytok.

2018. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Semmi se szent. Csak az a lényeg,hogy legyen valaki aki berakja,vagy akár még többen is :)
2018. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!