Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A legtöbb férfi miért minket...

A legtöbb férfi miért minket nőket okolnak azért, hogy nem találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

Nagyon szánalmas amiket itten egyesek leírnak.


Mégis mivel lenne nekünk könnyebb mint a férfiaknak? Ja igaz, 100-an állnak sorba..csak az a baj, hogy ebből a 100-ból 99 csak szexet akar.


Alapból egy nő nem jön össze egy igénytelen férfiaval és ugye a sok férfi beszélgetni se tud. És majd mikor finoman visszautasítják akkor megkapjuk, hogy "pénzéhes, k**va, kihasználjuk a férfiakat, és stb.

Nem akarok senkit sem megbántani, de nem mi nők tehetünk arról, hogy nem tudnak egyes férfiak párt találni maguknak.


Nyugodtan lehet szidni, de az igazságot írtam le.


Minden tiszteletem azok a férfiak iránt akik nem a nőket okolják.


2018. dec. 20. 02:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Bárkinek össze jöhet bármi csak tennie kell érte, én is akármit el tudnák érni csak önbizalom hiányom van és már lassan nem érdekel semmi.


20F

2018. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek sose jó semmi
2018. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hát ki utasítja el őket? A nők. Akkor mégis kiket okoljanak?
2018. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

saját magukat

amiért nem azzal megy el az egész életük, hogy "fejlesztik" magukat


ahelyett, hogy mindegyikük felszedne harminc kiló színizmot, és növesztene egy 25 centis brokit, meg nőne húsz centit, és felrakna a számlájára 30 millió dollárt, és átműttetnék a fejüket brad pitté ezek csak rinyálnak, és bőgicsélnek

2018. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Bárkinek össze jöhet bármi csak tennie kell érte, én nem hibáztatok senki, én is akármit el tudnák érni csak önbizalom hiányom van és már lassan nem érdekel semmi.

Minden ember különböző.


20F

2018. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
De jó újra le írtam ugyan azt :-D
2018. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak alkalmas lenne valamelyikőtök társnak. Bárcsak ne lennétek sérült és használt áruk valami patológiás pszichológiai kórképpel, amin eszetek ágában nincs változtatni, mire találtok egy normális embert akit tönkretehettek. Bárcsak ne lenne gyereketek 3 apától mikorra megállapodnátok. Bárcsak ne qrnátok félre az első adandó alkalommal, mikor rájöttök, hogy egy kapcsolat nem romkom. Bárcsak ne hagynátok cserben az első adandó alkalommal azt, aki kiállt mindig értetek mikor szükségetek volt rá, miközben nagyon jól tudjátok milyen érzés. Bárcsak szembenéznétek magatokkal, minden jó és rossz tulajdonságotokkal, majd elfogadva azt felnőnétek végre. Bárcsak találnék olyat köztetek aki nem veti a sárba mindazt amit szívből kap tőlem, miközben hányja a pofám a a keserű epét.

Bárcsak felébrednék ebből a rémálomból.

32/f

2018. dec. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

27.

Bárcsak ne általánosítanál.

Ekkora hülyeséget életembe nem láttam amit most te leírtál.


Te férfi társaid mivel jobbak? Semmivel. Bárcsak észhez térne a férfi többsége, bárcsak.

2018. dec. 21. 13:53
 29/35 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom ennyi ésszel áldalak, csodállak, hogy életben maradtál!:DDDD Leírja, hogy nem kéne általánosítani, majd ugyanabban a másodpercben elkezd ő általánosítani! Hihetetlen, eszed nem sok, de gondolom a párodnak se, ha veled van.
2018. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Amúgy jelentsétek minél többen a kérdést, mert ez SZÍNTISZTA PROVOKÁCIÓ!
2018. dec. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!