Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A legtöbb férfi miért minket...

A legtöbb férfi miért minket nőket okolnak azért, hogy nem találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés

Nagyon szánalmas amiket itten egyesek leírnak.


Mégis mivel lenne nekünk könnyebb mint a férfiaknak? Ja igaz, 100-an állnak sorba..csak az a baj, hogy ebből a 100-ból 99 csak szexet akar.


Alapból egy nő nem jön össze egy igénytelen férfiaval és ugye a sok férfi beszélgetni se tud. És majd mikor finoman visszautasítják akkor megkapjuk, hogy "pénzéhes, k**va, kihasználjuk a férfiakat, és stb.

Nem akarok senkit sem megbántani, de nem mi nők tehetünk arról, hogy nem tudnak egyes férfiak párt találni maguknak.


Nyugodtan lehet szidni, de az igazságot írtam le.


Minden tiszteletem azok a férfiak iránt akik nem a nőket okolják.


2018. dec. 20. 02:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
49%

itten ---> itt


se ---> seM


nem is tudom ki nem tud beszélni...


Vigyázz, most nagyon el vagy szállva magadtól valamiért, de nehogy érvényesüljön az életben hatványozottan jelenlevő KARMA:)

Majd fogadjunk pont te leszel az, aki megöregedve vénylányként a kutya nem lesz rá kíváncsi, egyedül marad a gyerekével. Idejössz sírni, hogy a férfiak milyen bunkók jáááj.

2018. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

7es vagyok.


10es szellemes volt a riposztod.


De gyerekek, szellemesen vissza lehet vágnim az még jó is, de amúgy meg nem vagyunk egymás ellensége, csak beszélgetünk.

2018. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
31%
Mert a noknek csak a kokszos kigyurtak kellennek, masnak eselyt se adnak.
2018. dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

#12:

Fenéket, az egész XXI. század már a nemek harcáról szól.

2018. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
39%

sokan tudnak itt vagy bárhol rinyálni, de ha valaki nem talál párt, akkor az nagyon nagy esetben a saját hibája!

otthon ülve rinyál, de nem megy sehova, nem tesz semmit, vagy épp igénytelen, az ördögnél épp, hogy szebb és sír, hogy "ő mindent megtett mégsem jön össze"


én tudom első kézből milyen amikor padlón van az ember és vágyik egy társra

el kell magát határozni és tenni azért, hogy összejöjjön!

meg jönnek itt az ecsethajú beszólásokkal, hogy "minden páwa talál magának pasit"

ő is csináltathat magának ilyen b*zis hajat, de inkább olyat ami jól áll neki, nem a reggeli kócos hajjal kell csapatni egész nap :D

(mondjuk én kb azzal csapatom, de nekem az áll jól :D)


meg jönnek itt a nők magasztalásával, hogy ő így-úgy-amúgy vigyázna rá meg minden, de csaj nem volt még a kezei között

sok csaj nem ilyen a kis porcelán baba akar lenni, hanem keményeket szexelni, túrázni, vadulni, ők alapból le sem ragadnak ilyeneknél akik azt se tudják mi fán terem a nő


mindenki keressen olyan társat ami megfelel neki, de tartson is mindenki önértékelést és tegyen azért, hogy a hátrányos tulajdonságain változtasson!

2018. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Megint azt tudom mondani, Hölgyek, Urak, hogy:


NEM VAGYUNK EGYMÁS ELLENSÉGEI!


Csak beszélgetünk, ötletelünk, próbálunk segíteni, próbálunk gondolatokat ébreszteni.


Nem véletlen írtam egy korábbi válaszomban, hogy "kettőn áll a vásár". Mondom úgy, hogy sokáig úgy éreztem, hogy érzelmi intelligencia terén a legalja válogatás landolt nálam. Én ilyen helyzetekben is igyekeztem úr maradni és nem leoktatni, alázni, normálisan, egyenes beszéddel és asszertív hozzáállással lekommunikálni, hogy mi az, ami nem tetszik nekem és miért nem tetszik. Továbbá azonnal lehetőséget adva a másiknak is ugyanerre, hogy konkrétan, nem bántóan de elmondhassa, hogy neki mi nem fekszik.

Az ilyen beszélgetések arra valók, hogy kiszűrjük és különválasszuk a tolerálható és a kapcsolatromboló ellentéteket. Hisz senki nem tökéletes. Ha nekem is szabad tökéletlennek lenni, akkor a másiknak is és vica verza.

Én csak akkor szakítok, vagy küldök el valakit, ha nagyon egyoldalúnak érzem a részéről a megoldásra törekvést, azaz ő semmit nem enged, ellenben tőlem vár mindent. No olyat nem játszunk. És nem egóból. Azért nem megyek már bele pl olyanba, hogy szótlanul tűröm a sértegetéseket, mert egy: nekem is drága az időm, kettő: a másiké is az, hazugság lenne ha jó pofát vágnék, magamban meg fortyognék, három: a lefojtott fortyogás később indulatok formájában utat tör magának.


A kérdéshez meg annyit még kieg.képpen, hogy nincs alapvetően olyan, hogy melyik nem tagjai "hibásabbak". A kötekedő, passzív, csak válaszoló, de érdeklődést nem tanúsító nőket ugyanúgy nem tartom sokra, mint az olyan pasikat, akik második üzenetben már a farkukról küldenek képet és követelőznek a nőnél, hogy küldjön erotikusabb tartalmút.

2018. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

"100-ból 99 csak szexet akar"


Nekem vannak kifejezetten jóképű haverjaim. Mindegyik arról panaszkodik, hogy nem talál olyan lányt, aki kapcsolatot szeretne.


Konkrétan napi szinten járnak fel hozzájuk Tinderen összeszedett lányok kefélni. Délután elkezdenek beszélni, este már ott volt a csaj "filmezni", majd szex után lépnek is és jön másnap a következő. Még csak költeni sem kell rájuk, mert házhoz jönnek.


Nyugodtan lehet szidni, de az igazságot írtam le.

2018. dec. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"Alapból egy nő nem jön össze egy igénytelen férfiaval és ugye a sok férfi beszélgetni se tud. "


ez eddig az év vicce. és mivel közel a szilveszter, nehéz lesz már überelni

2018. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Személyszerint úgy vagyok vele, hogy esélytelen hogy valaha találok olyna lányt amilyet szeretnék, ezért én feladom azegész életem inkább ahogy van. Vszont, a többség literszámra sminkeli magát, félmeztelenül pózolnak és járnak az utcán, én CSAK az ilyen fajta ribiket okolom, akik meg is érdemlik. Ettől függetlenül tudom hogy én is egy trash vagyok, aki nem érdemli meg a szeretetet ezért nem is kaptam soha senkitől és nem is fogok. Mellesleg ahogy az idő telik úgy is nehezebb lenne olyan lányt találni aki kitarttana egy ember mellett és nem volt még senkivel. Szóval nem mindenki a nőket okolja, csak azt akit okkal lehet okolni.
2018. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
19-es vagyok) 18-as az igaz is hogy igénytelen sráccal nem jön össze senki, de azok már an agyképű k-ák akik a fehér lovas kis herceget várják. Aki nem tudja elfogadni a másikat annak remélem csak olyan párja lesz amilyet megérdemel. És épp ezaz, azért mert nem tud beszélgetni valaki, a sok rbanc nem is veszi a fáradtságot megismerni, inkább hagyják a francba.. Na az ilyennek kivánok olyan rossz életet amilyen nekem van!
2018. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!