Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha kiégtem?

Mit csináljak ha kiégtem?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, idén érettségizem, még csak október vége van, de már most úgy érzem ,hogy kiégtem.

Most hogy ősziszünet van szívessen foglalkoznék a hobbimmal ,de pillanatnyilag azt is csak stressz forrásnak érzem.

Mi elött valaki azt gondolná ,hogy a túl sok tanulás ment az agyamra, nem mert nem tanulom magam "halálra" (ennek ellenére szerencsére azért jók a jegyeim).


Érettségi után nem tudom mit akarok csinálni, plussz egy évet tuti maradok a sulimban(okj) de utána fogalmam sincs.

Nincs motiváncióm semmire se.

Mit csináljak? Hogyam legyek motivált? Hogyan ne legyek stresszes?


2018. okt. 29. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már régóta teljesen kivagyok, és még csak OKJ-re se mentem meg ilyenek. Szóval ne add fel, csináld végig az egészet. Engem speciál egy barátnő motiválna arra hogy egyáltalán éljek, de nekem ez bonyolult. Szóval hajrá neked. Tanulásból lesz meló, melóból pénz, pénzből meg kaja

17f

2018. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!