Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vagyok társasági...

Miért nem vagyok társasági ember, ilyen hamar kiégtem volna?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, felsőoktatásban tanulok. gimi elején tipikus tini módjára buliztam minden alkalom adtán, piáltam, kipróbáltam ezt-azt, minden pénzt amit le tudtam gombolni a szüleimről elment a kicsapongó életemre, pia, cigi buszjegy... alig voltam itthon, nem nagyképűségből, de úgy érzem szerettek az emberek. nagyon sok haverom volt és barátaim is. mindig kerestek többen is és mindig mentem, sokszor több helyen is kellett volna lennem. 4 éve jöttem össze a mostani barátnőmmel, utána is ugyanúgy buliztam vele együtt. mostanában, az utóbbi 1 évben azt vettem észre hogy eltávolodtam az emberektől, ha szabadidőm van akkor a barátnőmmel töltöm. a haverok ugyan úgy buliznak mint eddig, ha péntek akkor diszkó, ha szombaton felszáradtak kocsma... de én ezt már nem érzem menőnek, mikor nem tudok már nemet mondani mert hetek óta fűznek hogy bulizzak, 1-2 feles bármi után elszédülök, józanul egyenesen rosszul vagyok az alkoholtól. szerintem semmi értelme, drága és a végén úgy is mindig rosszul leszek. anélkül is jól tudnám érezni magam ha a többiek isznak, csak ne itatnának engem is feleslegesen. ezért inkább nem is megyek tehát sehova. inkább itthon ülök vagy elfoglalom magam valami barkácsolással stb, nem is játszok számítógépen, hogy kocka lennék. velem van a baj hogy ennyire különbözök a korombeliektől?
2017. júl. 8. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azt mondanám, hogy felnőttél.
2017. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemethkaroly ***** válasza:

Öhm... "különbözöl a kordbeliektől". Ez... mondjuk úgy hogy ez a bulizos vacak barátos időszak úgy kb 17-18 éves korra szokott abbamaradni. 21 éves vagy.. ja. Már bőven ideje volt.


Ahogy idősödnek az emberek tartalmasabb kapcsolatra vágynak. Jobb emberekre, jobb barátságra. A bulizós idő 20 felett általában jobb clubokban áll meg, vagy kúltúr kocsmában.


Nem csak az, de úgy 18-19 évre már beszokott csapni a saját házat akarok, saját ággyal, saját villannyal kategória. Nem sok a szeretett az értéktelen pénzpazarlásért.


Emberfüggő, de én nem látok semmi rosszat a leírásodban.

2017. júl. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van egy film, az igenember talán, a főszereplő már nem tudja hogy lerázni az őt kereső barátait.. így érzem magam, mindig hívnak, mindig magyarázkodok és aztán nem megyek sehova pedig kedvelem őket.
2017. júl. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!