Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok ha mindenből...

Ti mit csináltok ha mindenből elegetek van?

Figyelt kérdés

Amikor feszültség van a családotokban, most szakítottak veletek, nincsenek barátaitok, senkinek nem kelletek mint munkaerő és amúgy is tök ocsmánynak érzitek magatokat...

Akkor mi az ami segít hogy ne legyetek öngyilkosok?


2018. szept. 21. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért nehogy olyan akarj lenni majd mint mások. A leg több ember olyan tipikus nagyképű majom, és ez mindkét nemre igaz. Ne legyél olyan mint mások, közülök is a fele biztos csak kamu "boldog".
2018. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Épp ezaz hogy azt néztem, hogy mindenki milyen szomorú és depressziós...

Lehajtott fejjel mennek, füles bedugva, senkire se figyelnek, a testtartásuk is azt sugallja hogy semmi önbizalom, semmi életkedv...

És akkor rájöttem hogy hisztizek én itt, mikor másoknak is vannak gondjaik.

Nem akarok olyan lenni mint mások, csak ötletet merítek abból amit látok. Én nem akarok ilyen depressziós lenni.

Egyébként lány vagyok.

2018. szept. 22. 19:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt látom hogy az utcán mennek és jól érzik magukat, én meg amit pö*snek hívtam gyerekkoromba ugyan olyan "vagdosós" lettem. Én ez a sok beképzelt majom és ribi között nem tudom elképzelni hogy tudnám kibírni hogy ne öljem meg magam.. Persze akiknek fingjuk sincs erről azok csak szindi tudnak
2018. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Pesti vagy? Ott ilyen vidámak az emberek? :D

Az én kis városomban mindenki depressziósnak tűnik...

2018. szept. 23. 01:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén szólva ez a sok páwa barom és insta ribi fele szerintem csak kamu "boldog", de nekem úgy tűnik hogy rajtam kívűl itt mindenki élvez valamit.. Viszont nekem ilyen ribikre meg Nincs Szükségem.
2018. szept. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pont ilyen időszakot élek meg.Rossz családi helyzet, se párkapcsolat, se munka,ráadásul befejződött egy levelezőképzés,ahova szerettem járni és sok értékes embert ismertem meg,ez is űrt hagy maga után,mert most nincs ami ezt pótolja.Az itthoni helyzet nyomasztóan hat rám.Olvasok,sétálok,kompjuteren játékokat játszok,keservesen kisírom magam ha már nem bírom tovább.Elmegyek a közeli városba hetente egyszer valamilyen programra,az feltölt,ha hazajövök minden a régi...Sajnos most nincs lehetőségem,hogy odaköltözzek.Ha lenne munkám,saját független életem az segítene.Addig meg a pozitív gondolkodás és a hit a jobb holnapban segít.
2018. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!