Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit csináltok ha mindenből...

Ti mit csináltok ha mindenből elegetek van?

Figyelt kérdés

Amikor feszültség van a családotokban, most szakítottak veletek, nincsenek barátaitok, senkinek nem kelletek mint munkaerő és amúgy is tök ocsmánynak érzitek magatokat...

Akkor mi az ami segít hogy ne legyetek öngyilkosok?


2018. szept. 21. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor bezárkózom a lakásba pár napra. Körbeveszem magam avval amit szeretek és lenyugszom. Felszívom magam, megkeresem azt ami még jó és szép és szeretek aztán tovább megyek. Tudod a mondást:

Hajnal előtt a legnagyobb a sötétség

2018. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Metionin ***** válasza:
100%

Gyors megoldásként elfutok az erdőig, meghallgatok pár Behemoth számot és ott a semmi közepén jó nagyokat üvöltök. Aztán miután megnyugodtam, hazasétálok és átgondolom hogy mit tehetek az ügy érdekében.

A balhé a családomban mindennapos volt, barátaim 19 éves koromig nem voltak, szóval ezekre immunis vagyok, már hidegen hagy. Egyéb csalódásoknál igyekszem a fent írt módon kitisztítani az agyam és túllépni rajtuk.

2018. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
El megyek motorozni.
2018. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1-es módszere nálam nem működik. Csak a jobb időkre emlékezek olyankor és ez még inkább elkeserít.


Nem tudom. Most is hasonló helyzet van mint amit leírtál annyi különbséggel hogy munkám van. Leginkább úgy kerülöm el azt hogy negatív gondolatok vegyenek körbe hogy annyit túlórázok amennyit csak lehet. Nem a pénz miatt. Csak mert amúgy nem sok értelme az életemnek.


Mellette tanulok nyelveket és programnyelveket. De ennek se látom sok értelmét. Ahogy igazából másnak se.

2018. szept. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én lefekszem a padlora és nézem a plafont. Ritka de olyankor.nagyon nagy a baj. Pl megszűnt a munkaviszony nincs másik és kérik az albérletpénzt.

A fázisok:

Szoval nézem a plafont.

Átélem a tehetetlenség érzését, kinlódom, megjárom a poklot.

Aztán valahogy kiürül az agyam, nincs önsajnálat, de sem egy terv, sem egy ötlet, semmi. Egy hatalmas ürességérzés.

A helyzet tudomásul vétele, elfogadás jön.

és beindul az agy. Eszembe jutott pl a rengeteg sérelem a kollegáktol és hogy összeszorult gyomorral mentem be mindig. Kezdtem nem is bánni, hogy vége.

Kialakult egy kép bennem, hogy olyan hely kell, ahol senki nincs.

És elkezdtem unatkozni. :) kivàncsi lennék ki meddig tud a padlon csak ugy fekudni es a plafont nézni.

Felkeltem es ujra pályázgattam

Aztán nicsak, megtaláltam egy üzletet ahova egy fő kell napi 12 orába. Bekuztam a gyakorlatot, de őszintén elmondtam hogy pont azért kell a hely mert nincsenek kollegák, és engem vettek fel. És dupláztam a bevételüket is én lettem az aranytojást tojo tyukjuk es üzletvezetőjük nulla gyakorlattal :)


Tanulság: az ember vagy munkaerő olyanra is képes amit maga sem hitt volna magárol ha hagyják szárnyalni, es mindig azon agyalj mi az amit szeretnél, és ne azon mit ne. Es a véletlenek is hozzád fognak alakulni. Sokat rejthet magában a pozitiv gondolkodas es vonzás törvénye.


Mindig ott vagy amit saját magadnak korábban bevonzottál.



De szoval mindig ugy kelek amugy fel, hogy meguntam a plafont nézni. De mindig jobb lesz utána valahogy az életem.


Néha azert szenvedunk hiányt hogy egy sokkal jobbat kaphassunk. Ne a multon sirj, örülj a jövőnek és teremtsd magad köré :)

2018. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem rossz az a Behemoth, de CC-ra esküszöm :D

Én ha le akarok nyugodni, akkor elmegyek biciklizni, kimegyek az erdőbe...

2018. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmi. 16-18 felé normális csajt biztos nem találni, de nem is ez a lényeg. Nekem egész nap elegem van, tehát nem tart vissza. Sőt, éjjelente tervezgetem is hogy csinálom majd. Most komolyan, "szerezz barátnőt" mi értelme? Lenne, ha nem ilyen kis ribi lenne mindegyik, csak a smink meg a szinte melltartó méretű pólók, hát kinek kell ilyen? Ha már itt tartunk, Téged mi tart vissza?
2018. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lelépek. Elutazok.
2018. szept. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A saját megküzdési stratégiáimat nem mindig tartom adaptívnak és hasznosnak, szóval lehet nem kellene megosztanom,de... Én is szoktam a padlón feküdni, az a legideálisabb, ha úgy lehűl a levegő, mint most, akár esik is (persze ez nem megrendelhető, viszont sokszor korrelál a lelkiállapotommal). Ilyenkor kitárom az ablakot, fekszek a földön, és általában egy kiadós sírás következik, úgy hogy a végére már fáj a szemem, lüktet a fejem, nagyon mélyen elalszok. Ilyen évente 1-2-szer fordul elő. Általában eléggé a végletek embere vagyok, sok csalódást sokáig tűrök, fel sem tűnik mennyire megvisel, aztán egyszerre szakad ki belőlem. De egyébként érdekes módon nekem ez a kiborulás használ, másnapra tök rendben vagyok, teljesen átértékelem a dolgokat, rájövök, hogy nem éri meg így kikészítenem magamat semmi miatt. Ami gyakrabban, kisebb kiakadások esetén fordul elő, az hogy addig sportolok szintén, amíg össze nem esek (ez ilyen 2-3 havonta). Ami meg a hétköznapokban segít, ha kicsit egyedül lehetek, zenét hallgatok, énekelek, rajzolok, eltűnik a világ...
2018. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap óta összeszedtem magam, nekem az vált be hogy elmentem sétálni, sírtam végig, szomorú zenét hallgattam, utána elkezdtem figyelni az embereket és végig gondoltam nekik milyen életük lehet. Rájöttem hogy nem a világ vége ami velem történik, lehetne rosszabb is. Aztán elkezdtem gondolkodni mitől lenne jobb a helyzetem.

A remény az egyetlen szerintem ami segít...

2018. szept. 22. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!