Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül vagyok, mit...

Nagyon egyedül vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves leszek, de konkrétan egy igaz barátom sincs, az osztályomból szinte mindenkivel jóban vagyok (köszönünk egymásnak, néha beszélgetünk), de ők sokkal szorosabb kapcsolatban vannak egymással, mint velem.


Az állítólagos barátnőm legtöbbször megfeledkezik rólam, vagy megsértődik valami hülyeség miatt.


És más egyszerűen nincs. Se szomszéd, se falubeli, senki.


Ráadásul bárhova szeretnèk menni, anya el sem enged, és annyira gáz, mert pl. most is kényszerből behívtak az osztálytársaim a városba (ott voltam a társaságban amikor mondták hogy mennek), és le kellett mondanom, mert ha anyu meghallja, hogy én bárhova el szeretnék menni, főleg éjjel, egyből jön a nem, meg sem hallgatja hogy kikkel, hova stb. (Nem adtam okkt arra, hogy ne bízzon bennen, hisz lehetőséget sem kaptam)


Nagyon egyedül érzem magam, előfordult az is, hogy egy nagyon durva hulláma tört ràm a magánynak és bántottam is magam.



Mit tegyek az egyedüllét és a "bezártság" ellen?


2018. szept. 15. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nőj fel!
2018. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj anyukáddal jobb kapcsolatot kialakítani, meg elnyerni a bizalmát, hogy elengedjen... Meg ismerkedj a suliban...barátkozz, beszélgess. A barátnődre meg látom, te is megsértődsz, vagy úgy tűnsz. Ne tedd... De nem tudom mit értesz megfeledkezés alatt.
2018. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt sajnos, ha úgy nézzük mindjárt 18 leszel és akkor már nem szólhat bele , én is itt vagyok egyedül 20 évesen igaz én fiú vagyok velem is ugyan ezt csinálták tõlem már el is távolodtak ezek az emberek és az állítólagos barátok, próbálok tenni érte hogy végre legyen legalább 1 igaz barátom de nem könnyû feledat, lassan már kezdem meg szokni és lehet hogy inkább fel is adom.

Neked azt javaslom hogy ne add fel és próbálj beszélni anyukáddal úgy mit egy felnõtt nõ, az viszont lehetséges hogy akit te igaz barátnõdnek hiszel õ nem hisz annak, de ha teszel érte elõbb utóbb fogsz találni igaz barátokat csak járj nyitott szemmel, sok sikert :-)

2018. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez tipikus jele a mergezo szuloknek. az en szuleim is hasonloak, az eredmeny is ugyan ez volt. en is megkaptam, h nem mutattam be, h megbizgato vagyok, pedig mindent megtettem. az az igazsag, h az ilyen szuloknek a minden is keves. ha esetleg valamennyire erdekel ez a dolog, szivesen valaszlok privatban
2018. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod írhatsz, addig is nem erre koncentrálsz és hátha tudok valamiben segíteni.
2018. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hidd el ennek örülni kell
2018. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!