Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire egyedül?

Miért vagyok ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

Annyira rossz hogy nekem valamiért annyira hülyén alakult az életem. Másnak jönnek magától a barátok, ismerősök. Nekem meg nincs senkim, és ez már egyre jobban zavar.

Nem tudom, hogy hogy tudnék ezen elkezdeni változtatni, mert már 21 éves vagyok, és nem itt kéne már tartanom.

Én akikkel az interneten összeismerkedem, írogatok ők egy idő után nem írnak, válaszolnak nekem. Ezt sem értem hogy miért, mintha valamiért taszítanám az embereket :(


2018. aug. 31. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Magától senkinek nem jön. A netes "barátok" meg tényleg gyakran elkopnak egy idő után.
2018. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Nekem vannak barátaim, de mégis egyedül érzem magam. Van egy úgynevezett legjobb barátom, meg minden. De így érzem egyedül vagyok, mindig, mindehol, és egyedül leszek örökké. 17.
2018. aug. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A netes barátokkal élőben kell találkozni egy idő után, elment közös programokra, stb., csak így működik. A "semmi" nem képes összetartani két embert.
2018. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az állandóan önsajnálatba menekülő embereket tényleg nem sokan szeretik.
2018. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért csak interneten ismerkedsz?


Interneten még érthető, sokan nem szeretik az ilyen netes "barátságokat", inkább élőbe ismerkednek.


Azt meg nem tudom, hogy élőben is neked miért nem jön össze...Erről semmit nem írtál.

2018. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Élőben nem próbálkozom. Mert nem tudok valakihez csak úgy oda menni és beszélgetni... :(
2018. szept. 1. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz ezzel az internetes dologgal. Nekem volt itt egy jo barátom Angliában. Együtt kezdtük el itt az életet, majd pár évvel ezelőtt ő Londonba költözött. Megismerkedett interneten egy nála idősebb feka nővel, együtt éltek jó darabig,majd mult év novemberében, 9 év után, szétmentek.A haverom bizonygatta nekem,hogy nem viselte meg a szakítás. Elkezdett újra ismerkedni a neten.Most viszont nem jöttek a sikerek,sőt volt hogy egy csaj le is tiltotta őt. Egyre inkább belelovalta magát ebbe az egészbe (ezt én utólag tudtam meg),végül idén áprilisban a vonat elé ugrott.Szóval csínján a netes ismerkedessel.
2018. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet interneten ismerkedni, megvannak az előnyei. Én ott ismertem meg a párom, akivel már 6 és fél éve együtt vagyunk.Csak vedd ezt könnyedén, ne lovald bele magad.
2018. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Mi köze a netnek ahhoz, hogy vonat elé ugrott? Mi abban a tragédia, hogy letiltotta valaki? Noszensz ez úgy ahogy van.
2018. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos,nyilván az onértékelése már alapból nem verdeste az eget.Számomra is ugyanilyen érthetetlen. Nem volt munkahelyi gondja, pénzügyi/egészség ügyi problémája.Úgy látszik, reménytelennek látta a magánéleti frontot,és hosszú hosszú hetek során becsavarodott.Az eü-i szervektől meg hiába próbált, semmilyen segítséget nem kapott. (Nyugat európai ország eü-i rendszeréről van szó !)
2018. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!