Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi van velem? Más is érzett így?

Mi van velem? Más is érzett így?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Az az igazság, hogy sosem voltam igazán népszerű. Most viszont már kifejezetten magamnak való vagyok... A barátaimmal való kapcsolattartást tehetnek, kötelességnek érzem. Nem is hiányzik a társaság. Ennek ellenére zavar, hogy nem vagyok népszerű. Szóval nagyon érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam...

Ja, és egyáltalán nem vágyom kapcsolatra, szerelemre. Soha sem jártam még senkivel, pedig többen érdeklődtek irántam. De ez nem a személyiségem miatt volt, hanem mert előnyös a külsőm. Más is van ilyen korban, hogy nem érez semmit az ellenkező nem irányába? (leszbikus biztosan nem vagyok, mielőtt még valaki ezt írná)


2018. júl. 16. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt veszem ki a szavadból hogy igazán vágynál társaságra de talán nincs olyan társaság ami hozzád illene...nem tudom ez csak tipp részemről! Nem vagy népszerű ez lehet hogy jó is hiszen nem ér annyi megfelelési kényszer.. Az meg hogy nem vágysz párkapcsolatra lehet hogy nem érzed úgy vagy nem vagy elég érett hozzá! Tudod az emberi élet olyan fura...nem tudunk semmit csak kérdezünk!senki sem tudja a választ csak azt mondjuk amit tapasztalunk..Olyan érdekes a világunk nem? Ha van kedved dumálni én itt vagyok! Jó legyél!
2018. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 20 éves koromig egyáltalán nem vágytam kapcsolatra, szexre se igazán. Érdekelt a másik nem, de nem annyira, hogy én tegyek is a dologért valamit.

Nem tudom, hogy ez mennyire normális. Több fiútól olvastam már hasonlót, lányoktól is volt hasonló. Szóval mondhatjuk azért, hogy normális. Nem aggódnék a helyedben.

(Aszexuális még lehetsz amúgy, de nem hinném, hogy lenne ilyenről szó. Szerintem egyszercsak azon fogod kapni magad, hogy belehabarodtál egy pasiba 😃)


Barátságok... nekem vagy a személyiségem olyan, vagy valami nagyon rossz viselkedésmintáról van szó... szóval engem teljesen hidegenhagynak mások dolgai. Elvesztettem az érdeklődésemet a többi ember iránt. Cseverészést nagyon nem bírom elviselni. Egy „mizu veled?”-del már ki lehet borítani 😃

Emellett viszont ott van az, hogy emberként én is társas lény vagyok, szükségem van a társaságra. A komoly lelkitársi szintű barátságok kielégítőek számomra. Ott nem baj, ha nem beszélünk hosszú ideig, és a csavarészést is pár szóváltásban letudjuk, utána meg már tényleg olyan dolgokról beszélünk, ami feltölt energiával, komoly témákról, amik érdekelnek engem is.



25f

2018. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kicsit nyitni mások felé. A személyiség meg a kisugárzás sokkal többet számít, mint az előnyös külső. Miért is vágynál kapcsolatra, hiszen még senkivel nem beszélgettél egy jót, senki nem érdeklődött valóban irántad, csak jól megnéztek hátulról.
2018. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jó öreg szociális szorongás - erõs zárkózottság kombó miatt én is így vagyok. Bár néha érdekel mi van másokkal - de nem merem megkérdezni, indiszkrétnek érzem.


Ha más kezdeményez beszélgetést, az más.


Kivéve ha fiatal, csinos lányok teszik, mert akkor én leszek Rajesh Koothrapali... Elmegy a hangom. Roppant kellemetlen.


De már nem tarthat soká. Csak elvisz a szenvedélybetegségem.

2018. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ez tok jo

Foglalkozz magaddal,hozd rendbe amit kell es utanna probalj meg nyitni masok fele

Ne mondd hogy "ez nem normalis miert vagyok ilyen" hanem csak siman fogadd el es legy amilyen vagy

Majd lesz ra ok hogy ne ilyen legyel

2018. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem vágysz társaságra akkor találd fel magad egyedül. Olvass, tanulj, fejleszd magad és próbáld meg megismerni magad és a világot, szélesítsd a látóköröd, és akkor találsz majd olyan társaságot ami neked is megfelel. Ha akarsz beszélgetni írj privátot, és adok néhány tanácsot, mert én is így voltam mint te.
2018. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!