Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzett már valaki olyat, hogy...

Érzett már valaki olyat, hogy totálisan elidegenedik magától? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Régebben elfoglaltam magam apró-cseprő dolgokkal, ugyan akkor sem értettem semmihez, mégis kiegyensúlyozott voltam. Manapság nem találom a helyem, fogalmam sincs, mi tenne igazán boldoggá,nem tudom, mi a célja az életemnek és totál el vagyok veszve.Nincs beszédtémám az emberekkel,mert amíg problémám van, képtelen vagyok bármi mással foglalkozni, és nem vagyok kíváncsi, ki hogyan váltja meg a világot, amíg úgy érzem, romokban áll a lelkem. Átélt már valaki hasonlót? Hogyan lábaltatok ki ebből a börtönből?
2016. ápr. 20. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én igazán nem voltam ennyire "elveszve", de vannak rossz napjaim. Olyankor rajzolok, és nem törekszem arra, hogy javuljon a helyzet, mert az nem jó ha erőlteted. Ilyenkor sokszor ez azért van, mert szüksége van az embereknek egy kis egyedüllétre, nem kell miatta pánikolni, szerintem. Csináld azt, ami megnyugtat.
2016. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Valószínűleg most létre kell hoznod valamit, csak még nem tudod, mi az. Előtte hetekig ténfereg az ember és bármibe fog, pár perc múlva abbahagyná.


Voltak ilyen időszakaim nekem is. Mindig úgy jöttem ki belőle, hogy alkottam valamit. Rajzoltam, írtam, hímeztem, de lehet ez másoknak például modellezés is. Akár egy wikipédia cikk megírása is lehet ilyen. Merj időt szakítani arra, hogy egyedül legyél és megtaláld ezt a valamit, azalatt feltöltődsz majd, és ismét tudsz társasági lényként is létezni.

2016. ápr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!