Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt a végem. Mi a francot...

Itt a végem. Mi a francot csináljak? Nem akarok totálisan szétesni.

Figyelt kérdés

Itt a történetem dióhéjban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Azóta annyival módosult a helyzetem, hogy dolgoztam oktatással együtt kemény 1,5 hetet. Indoklás nélkül kirúgtak minket édesanyámmal, ráadásul meg is aláztak minket többszörösen, mert megvárták míg elmegy a buszunk, és alig volt pénzünk hazavergődni reggel 7kor..

Semmi indokot nem mondtak, hiába kértük, de úgy rúgtak ki, hogy előtte nap mindkettőnket megdicsértek, hogy jól dolgozunk. :( Természetesen egy mocskos multiról van szó.


Én meg visszaestem már pár nap alatt abba az állapotomba, hogy rosszul vagyok és teljesen kész vagyok, újra pszichés tüneteim vannak és teljesen kilátástalannak érzem az életem. .... tavaly balesetemmel együtt 1 teljes évet voltam munkanélküli és karácsonyra-újévre pszichiátriára jutottam, és úgy néz ki, most újra ez vár rám, de én ezt az egészet már nem bírom. :(


Semmi jövedelmem, pedig egyetemre akartam spórolni, most újra a teljes tönkremenés vár rám.... itt vidéken semmi lehetőség, de eldöntöttem, hogy szó szerint szeptemberben elmenekülök koleszba, csak addig én tényleg nem bírom ki.


Mit csináljak?

Fel akarom adni és meg akarok dögölni.


22F



2018. jan. 26. 16:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mindenaron kell egyetem? Ha most nem kapsz munkat azzal se lesz konnyebb csak masabb.

Allami munkahely sincs? Katonanak szinte barmikor bevonulhatsz, meg ott a rendor, tuzolto, stb, bar ilyen megakarokdogleni hozzaallassal at se mesz a pszihologian...

2018. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Sehonnan nem rúgnak ki csak úgy, elvégre nem azért vesznek fel, hogy pár nap múlva megszabaduljanak tőled. Beszélhetnél arról, hogy szerinted mi lehetett annak az indoka, hogy a cég jobbnak látta nélküled folytatni a munkát.
2018. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sehonnan se rágnak ki csak úgy. Rendben. :D
2018. jan. 26. 18:50
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos milliók vannak ugyanebben a helyzetben amiben te vagy,- a többiek meg rosszindulatúak! Én is àtmentem ezen ès úgy jöttem ki belőle, hogy sajàt magamnak kezdem el dolgozni, nem pedig munkàra vàrni, mert az bizony sosincs, én is vidéki vagyok, természetesen én is azt kaptam, hogy vàlogatok a munkahelyek közül,( 13 évig :D ?), hàrom szakmàval. Tudod az a legszörnyűbb az egészben, hogy amikor azt àllìtottam az önéletrajzomban, hogy 3 nyelven beszélek, úgy sem hìvtak be (pedig szart pucolni is jelentkeztem sok helyre, ès ìgy se). Egy baràtomnak 2 diplomàja van, 3 nyelven beszél, vidéken még egy xaros pékségbe se vették fel. És igenis, hogy ok nélkül elküldenek, én is ezt tapasztaltam. Az összes baràtom éhezik vidéken, pedig nem a tanulatlan rétegről van szó, phd- sokról, meg ilyenek. Tràgya ez az orszàg, vidéken vér folyik a 150-250 Ft-os melókért.
2018. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

Ne hagyd magad lehúzni a sok negatívan hangzó kommenttől.


Minden ember életében meg van az a bizonyos mélypont. Igen, még a férfiaknál is. Aki azt állítja, hogy ez utálatos dolog, annak szerintem szintúgy van egy megrögzült elképzelése az őskorból, hogy "a férfiaknak mindig erősnek kell maradniuk". De, ez lehetetlen. Lehet, ő is éppúgy sirdogál néha esténként a sarokban vagy érzelmeit teljesen kiírtotta már, így képes robotként élni életét.


Néha, mindenkinek kijár egy kis mártíri szerep vagy önsajnáltatás...


Az élet nem könnyű.

De nem kell feladni, és próbálj meg bizakodóan állni a jövőhöz.


PS: Motiválni pedig szerintem nem úgy kell embereket, hogy még jobban belerúgunk az adott illetőbe és lejáratjuk.

2018. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Undorítóak itt a hozzászólók... Kèrdező, ne add fel, keress munkát, valami csak összejön, aztán kezdj el egyetemen valami értelmes szakot.
2018. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!