Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt a végem. Mi a francot...

Itt a végem. Mi a francot csináljak? Nem akarok totálisan szétesni.

Figyelt kérdés

Itt a történetem dióhéjban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Azóta annyival módosult a helyzetem, hogy dolgoztam oktatással együtt kemény 1,5 hetet. Indoklás nélkül kirúgtak minket édesanyámmal, ráadásul meg is aláztak minket többszörösen, mert megvárták míg elmegy a buszunk, és alig volt pénzünk hazavergődni reggel 7kor..

Semmi indokot nem mondtak, hiába kértük, de úgy rúgtak ki, hogy előtte nap mindkettőnket megdicsértek, hogy jól dolgozunk. :( Természetesen egy mocskos multiról van szó.


Én meg visszaestem már pár nap alatt abba az állapotomba, hogy rosszul vagyok és teljesen kész vagyok, újra pszichés tüneteim vannak és teljesen kilátástalannak érzem az életem. .... tavaly balesetemmel együtt 1 teljes évet voltam munkanélküli és karácsonyra-újévre pszichiátriára jutottam, és úgy néz ki, most újra ez vár rám, de én ezt az egészet már nem bírom. :(


Semmi jövedelmem, pedig egyetemre akartam spórolni, most újra a teljes tönkremenés vár rám.... itt vidéken semmi lehetőség, de eldöntöttem, hogy szó szerint szeptemberben elmenekülök koleszba, csak addig én tényleg nem bírom ki.


Mit csináljak?

Fel akarom adni és meg akarok dögölni.


22F



2018. jan. 26. 16:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Teljes csőd, semmi lehetőség, se OKJ se munkahely.

Tényleg mit csináljak? :( Kés az egész család is, mert még pénzügyi katasztrófa is közeleg, vagyis már benne vagyunk.

2018. jan. 26. 17:00
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
El kell menni dolgozni, ennyi. Nem olyan bonyolult mint ahogy itt előadod magad.
2018. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Te adod elő magadat!

Semmi, semmi munkalehetőség itt, úgyhogy az ilyen provokatív szövegből nem kérek.

2018. jan. 26. 17:10
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem provokatív. Csak az nem talál munkát aki nem akar dolgozni. Én is lefektetnék párnák közt halni meg. De ehelyett addig mentem míg találtam egy alja munkát. Aztán annyit dolgoztam, hogy jobb pozícióba kerültem. Még a fizetésem -is jobb. Ha innen kirúgnának addig mennék míg bármilyen állást találnék. Persze nem a testárulásról beszélek, hanem az se szégyen ha takarít az ember, vagy bármi. Ha megmutatod, hogy jó munkaerő vagy, akkor nem könyvelnek el nullának. Ennyi a titok. Inkább szakadjak meg és legyen pénzem valamennyi, minthogy sírjak csak és várjam, hogy nekem fut a gazdag segély egylet..
2018. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Ja..azért tartasz itt mert ennyit érsz. Itt is csak mindenkinek visszapofázol. Akkor csinálj amit akarsz
2018. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj a gyengeség egy férfinál utálatos tulajdonság! Bármilyen keményebb frontszolgálathoz képest nyaralás a legtöbb európai mai börtön, ahhoz képest meg bármilyen betanított munka is már csúcs-szuper. Szóval nem vagy közel se a 0-n.


Egyetem alatt voltam télen hómunkás is gyakran (nyilván én sem atomtudósokkal dolgoztam ott együtt), haverom szerette a jól fizető hullamosó munkát...

Dolgos férfi fizikai munkájából is simán megél. Sok mesterember (pl. gázszerelők) meg jobban keres, mint egy átlagos mérnök, közgazdász vagy jogtanácsos, stb...

2018. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tavaly (és még előtte is) egy csomó helyet megkerestem munkaügyben, vagy átvertek, vagy nem vettek fel, vagy nem is válaszoltak, és még külföldi munkák után is érdeklődtem egy időben, ott is ugyanezek voltak. És még meri nekem valaki mondani hogy nem akarok dolgozni? Hát ne. Ezt ne.

Én csak egyszerűen teljesen elkeseredtem és már már bírom ezt a kilátástalanságot, ami ellen próbáltam is tenni, de mit csináljak, ha egyszerűen tényleg ennyi.


Annak idején elítéltem aki ilyeneket mond mint én meg röhöhtem hogy "nem akar dolgozni", most meg ugyanabban vagyok amiben sokszázerzek. Ez az ország igenis halott!


És ezért is menekülök egyetemre, mert ezt nem bírom.

2018. jan. 26. 17:25
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ha tudod mit csinálj, ne vinnyogj hanem tedd meg.
2018. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért rúgott ki titeket a multi?

Mit jelent az, hogy megaláztak mert megvárták míg elmegy a buszotok? A multinál így tudják, hogy kinek mikor megy a busza? És mi céljuk volt azzal, hogy ti direkt lekéssétek? Mások mivel foglalkoznak azon a lakóhelyen?

Miért iratkoztál be egy olyan szakra ami nem érdekel?

Mit jelent az, hogy leszrt az egyetem? Az egyetem nem foglalkozik egyéni problémákkal, az egy felsőoktatási intézmény. Ha büfészak akkor jelentkezz egy komolyabbra, pl mérnöki vagy orvosi képzés, ami megfelel a magas igényidnek.

2018. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én mikor már semmi munkát nem találtam,pedig nyelveket is beszélek,kimentem külföldre.mosogattam,takarítottam és kitartással,nem otthon siránkozva mára már abban az étteremben ahol mosogatással kezdtem menedzser vagyok.és ezt csak azért írtam le,mert siránkozással én sem mentem volna semmire.helyette inkább 7 évig kitartóan küzdöttem
2018. jan. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!