Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem nincs miért élnem....

Úgy érzem nincs miért élnem. Hogyan lábaljak ki belőle?

Figyelt kérdés

2éve pánikbeteg vagyok és generalizált szorongás a diagnózis. Egy időben álomszerű érzésem volt, közben pánikrohamok,ezért gyógyszert is szedtem rá. Azóta elmúlt,néha szédülök ilyen kis kukacok vannak a szememben amik idegesítenek azt mondták a stressztől van. Amikor közösségben vagyok semmi bajom. De nem vesznek fel munkahelyre,egy csomó állásinterjúra járok. Barátaim nincsenek akikel szóba állok is csak ki akarnak használni. Párkapcsolatom ezek miatt is nincs de nem is tudok sehova eljárni ismerkedni ,a netes ismerkedések eddig csalódások voltak és nem járok el pedig régen társasági ember voltam. Pszichológushoz is jártam,de nem igazán segített. Úgy érzem mintha meghaltam volna, nem kellek senkinek,mintha nem lenne feladatom a világban. Szeretethiányos lettem,úgy érzem megbolondulok ha ez így megy tovább. Pénzem nincs pasim sincs se munkám se egy igaz barát. Jártam tanfolyamra vezetni tanulok mindig lenne valami célom,de ezek csak ideig óráig tartanak.Meg ha ismerkedem is ezek felületesek.Sokszor összeomlok ezek miatt előjön a pánikroham és végem. Senki nem támogat senki nem kérdi meg hogy vagyok.Elkeserítő és szívszomorító.

L


2017. júl. 28. 11:57
 1/6 highsc válasza:
Szerintem kezdjél el sportolni valamit, így biztos sikerülne barátokat találnod, többet tudnál beszélgetni más emberekkel, És a Férfiak szemében is pozitív ha valaki sportol/sportos. Illetve sporttal kapcsolatban célokat is ki tudsz tűzni. Egészségesebbnek fogsz tűnni, így talán munkát is jobban találsz.
2017. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy vagy ? :)

Suliban miit tanultál? Hobbik, sport, bármi ami érdekel?

Szerintem elsősorban ilyen irányba kéne jutni, elmenni olyan közösségbe ahol olyanokkal foglalkoznak ami téged is érdekel.

Milyen típusú munkákra jelentkezel? Mondanak esetleg valamit, hogy miért nem téged választottak?

2017. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kondiztam egy ideig de sajnos anyagi okok miatt abba kellett hagynom. Itthon meg hiába ugrándozom egy idő után elhagy a motivációm. sajnos pénzbe kerül még egy állásinterjúra is eljárnom sőt mivel falun lakom itt nincs semmi csak a halál. Ha városba akarok menni kicsit kimozdulni akkor oda is pénz kell. Szüleimtől se könnyű megszabadulnom majdhogynem privát életem sincs már. Pedig bőven 20felett vagyok...
2017. júl. 28. 13:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan munkákra jelentkeztem ahol betanítanak. Egyébként legszívesebben a környékről is elhúznék csak nincs rá semmilyen perspektívám hogy hogy.
2017. júl. 28. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod a faluval?
2017. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szüleimtől se könnyű megszabadulnom WTF WTF

Gondolom ok tartanak el kislany.Csokold meg a kezuket inkabb!

2017. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!