Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság gondolat?

Öngyilkosság gondolat?

Figyelt kérdés
Egyre töbször eszembe jut az öngyilkosság gondolata ma már odáig eljutottam, hogy a gyógyszerek a kezembe voltak amikor megszólalt a telefonom, mintha egy erő belül azt mondaná csináld de mégse teszem elég sok minden összejött mostanság nekem és elég rosszul viselem ma megkaptam a szüleimtől, hogy soha semmire nem fogom vinni, itt durrant el az agyam nem tudom mi van velem de miért gondolkozom a halálon olyan békés vagyok mikor elképzelem de valahogy valami mégis visszatart, ez mi,miért agyalok rajta ennyit?

2015. okt. 4. 19:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
A suliban van ugyan pszichológus de tele van és csak csütörtökönként van.
2015. okt. 7. 12:40
 22/24 anonim ***** válasza:

Tehát akkor holnap jelenésed van nála?

Tessék kérni legalább időpontot!

Gyerünk:)

2015. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ma rossz pazban voltam, töri vizsgáztam (utolsó voltam) látta a tanár, hogy bánt válni és leküldött a pszichológushoz, holnap levisz hozzá azt mondta.
2015. okt. 7. 23:22
 24/24 anonim ***** válasza:

Holnap állj bizalommal az iskola pszichológushoz, azért van,az a munkája,hogy segítsen.

Ne szégyelld a problémáid, nincs mit szégyellni rajtuk,mond el neki,mi a baj.

Relax,kitartás, fel a fejjel,rendbe fognak jönni a dolgok :)

2015. okt. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!