Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság gondolat?

Öngyilkosság gondolat?

Figyelt kérdés
Egyre töbször eszembe jut az öngyilkosság gondolata ma már odáig eljutottam, hogy a gyógyszerek a kezembe voltak amikor megszólalt a telefonom, mintha egy erő belül azt mondaná csináld de mégse teszem elég sok minden összejött mostanság nekem és elég rosszul viselem ma megkaptam a szüleimtől, hogy soha semmire nem fogom vinni, itt durrant el az agyam nem tudom mi van velem de miért gondolkozom a halálon olyan békés vagyok mikor elképzelem de valahogy valami mégis visszatart, ez mi,miért agyalok rajta ennyit?

2015. okt. 4. 19:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A belső lelki éned nem akarja, hogy megtedd, nem akarja, hogy a szüleid piszkálódásai miatt vagy bármi másért eldobd az életed.Engem is sokszor piszkáltak és néha most is, de ezzel csak magukat utáltatta meg, én meg megtanultam nem hagyni magam és jól felhúzni ha engem csesztetnek.
2015. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%

Mert félsz a haláltól,az ismeretlentől,ami teljesen normális.

Mert szereted az életet.

Az élet szép,de nehéz.

Egy életed van,ezt ne feledd!!!

Az öngyilkosság a gyengék sajátja...

Egyetlen ember sem ér annyi,hogy feladd érte.

Fel a fejjel,és tessék magad összeszedni!:)

A problémáktól csak erősebb leszel,miután megoldod őket,kitartás:)

Minden probléma orvosolhat.

2015. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy engem nem csak a szüleim piszkálnak kb egy éve folyamatosan vágdosom vagy a kezem vagy a hasam, derekam lábam mert akkor egy kicsit könnyebb "túlélni" a napi szintem megforduló öngyilkos gondolataimat de például a barátom a fejemhez vágta (volt barátom) hogy reméli egyszer mélyebre csúszik a penge és megváltom a világot, valahogy én is örülnék neki de mégse furcsa érzés mi tagadás...valahogy már nem látok másik kiutat mint a halált és ebben csak ez a borzasztó...valahogy jól esik ha fáj.
2015. okt. 4. 19:57
 4/24 anonim ***** válasza:

Gyerekbántalmazott vagy?

Mennyi idős vagy?

2015. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem, 17
2015. okt. 4. 20:10
 6/24 anonim ***** válasza:
Tanulsz? Mit csinálsz?
2015. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen tanuló vagyok, most jelen pillanatban ide írok meg olvasgatok.
2015. okt. 4. 20:19
 8/24 anonim ***** válasza:

Milyen trauma,vagy traumák értek az elmúlt időszakban?

Valaminek történnie kellet,ami ezt a "viselkedést" kiválthatja.

Szakemberen gondolkodtál már?

2015. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Fordulj segítséghez, bármilyen is a helyzeted, lehet változtatni, hogy jobb legyen, de ahhoz akarat kell. Még fiatal vagy, ezért nem ártana valami segítő szervezetet felhívni, mert segítségre szorulsz, ne szégyelld felhívni valamelyiket, 116-111, +36 (80) 505 000!
2015. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szakítottam barátommal (eszméletlenül csúnya vége lett) elvette tőle a legjobb barátnőm és összejöttek, egy másik barátnőm pasija rámmozdult így Őt is elvesztettem felajánlótta a barátság extrákkalt mondtam hogy nem hagyjon békén erre úgy fest Ő valakinek úgy adta tovább hogy igent mondtam azóta zaklatnak hogy elvisznek egy körre meg ugy meg b****** hogy egy hétig nem állok lábra stb...(ezek az enyhébbek) úgy érzem hogy a családom kezd elfordulni tőlem, a suliba gyomorgörcsel megyek mert félek egy suliba járok azzal az emberrel aki ilyen ocsmányságokat ír. A srác akibe 1,5 évig szerelmes voltam megtutta hogy szerelmes voltam belé azóta kerül és nevet amikor meglát (de ez még fogjuk rá hogy hidegen hagy) a volt barátnőm meg (aki összejött az exemmel) nekem áradozik a srácról és már elég nehezen bíróm, napi szinten rám jön a sírógörcs multkor a vonatállomáson jött rám mikor ott volt velem egy lány (barátnőm) és elkezdett eszméletlenül hangosan leüvölteni hogy ne foglalkozzak a barátnőmékkel nagyon megalázó volt....stb
2015. okt. 4. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!