Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkosság gondolat?

Öngyilkosság gondolat?

Figyelt kérdés
Egyre töbször eszembe jut az öngyilkosság gondolata ma már odáig eljutottam, hogy a gyógyszerek a kezembe voltak amikor megszólalt a telefonom, mintha egy erő belül azt mondaná csináld de mégse teszem elég sok minden összejött mostanság nekem és elég rosszul viselem ma megkaptam a szüleimtől, hogy soha semmire nem fogom vinni, itt durrant el az agyam nem tudom mi van velem de miért gondolkozom a halálon olyan békés vagyok mikor elképzelem de valahogy valami mégis visszatart, ez mi,miért agyalok rajta ennyit?

2015. okt. 4. 19:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós vagy. Irány a pszichológus.


Mellesleg a szüleid tudják, hogy vagdosod magadat? Ha nekem lenne gyerekem és észrevenném rajta a nyomait, egyből vinném az orvoshoz.

2015. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyszer elfelejtettem hosszú újú pólót venni akkor észrevették mert "friss" vágások voltak a kezemen a hasamról, lábamról derekamról nem tudnak a kezemen meg a hegek alapból nagyon látszanak. De igen tudják.
2015. okt. 4. 21:06
 13/24 anonim ***** válasza:

#11 Jól mondja, irány az orvos.

Suliba jársz, nem vagy már kislány, ha van iskola pszichológus, keresd fel!

Mondjuk holnap, kérlek!:)

A szüleidet nem nagyon értem,de ez egy másik kérdés...nem tűnnek felelős szülőnek.

Tessék magad összekapni, a problémáid csak te oldhatod meg,túl fiatal vagy még,hogy néhány nem túl jó ember,vagy felelőtlen ember miatt feladd,kitartás :)

2015. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki ha lemegyek, hogy jó napot segíteni kéne? Körbenevet.
2015. okt. 4. 22:02
 15/24 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj!

Miért nevetne ki?

Odamész, elmondod neki,vannak problémáid,szeretnéd a segítségét kérni.

Nem fog kinevetni, ez a munkája,hogy segítsen.

Eszedbe ne jusson, hogy szégyelld magad,és emiatt ne keresd fel!

Szégyelljék magukat azok,akik így viselkedtek veled!

Gondjaid vannak.

És?

Kinek nem.

Hibáztál is?

Biztosan.

Ki nem?

Fel a fejjel, és tessék holnap elmenni az iskola pszichológushoz, ez nem szégyen! :)

Rendben? :)

2015. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%

"Egy életed van,ezt ne feledd!!!"


Hát oszt te meg oszt ezt honnan tudod oszt olyan biztosan?

2015. okt. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy miért is jobb neked, ha nem csak mások bántanak, de még te is pluszban.

Nem akarod megölni magadat, csak ki vagy borulva és el akarsz menekülni, ez eddig oké.

Ott van egy csomó ember körülötted, aki veled van, velük kéne foglalkoznod, nem a rosszakaróiddal és segítséget kérni és kilépni ebből a helyzetből - de nem öngyilkossággal.

Ellened fordultak és bántanak, akikben eddig megbíztál és szeretted őket. Nyilván fáj az árulás, hogy becsaptak, mintha minden széthullt volna most körülötted. De talán nem is baj, nem volt az igazi és most legalább kiderült.

Ne csak azt lásd, ami már nincs, elveszett és rosszá vált. Van ebből kiút, fiatal vagy még, lesz sok csalódásod biztosan, de az élet ennél sokkal értékesebb, mintsem ilyen idióták miatt elvesztegesd.

Az meg nem tök mindegy, hány élete van valakinek?? Ez a mostani biztos, hogy csak egyszer és soha többet nem lesz ugyanez a valaki, aki most. Nem szabad ezt elvesztegetni és ilyen mostohául bánni ezzel a lehetőséggel. Szeresd magad, mert megérdemled a szeretetet, hogy jobb legyen a sorsod. És lesznek majd olyan emberek, akik elfogadnak és melletted maradnak, ez csak egy botlás volt, de fel tudsz te még állni. :)

2015. okt. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#18 remélem majd leesik a tantusz egyszer,miért kezdtem el fröcsögni...

A halál utáni élet kérdését nyilván nem lehet ennyivel elintézni,se pro,se kontra,de ez nem az a hely.

Csakhogy értsd.

2015. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 acelsziv ***** válasza:

Mucika: Meghalni bárki tud. Igazi bátorság az élethez kell.

Mi lenne, ha írnál egy listát minden pozitív tulajdonságodról. Csak hogy tisztába jöjj az értékeiddel.

Aztán számba vennéd mindazokat a dolgokat, amiket szeretsz csinálni. A vagdosást NE sorold ide és sürgősen állj le vele.

Végül fogj bele valamelyikbe amit szeretsz és csináld. Kimozdít ebből az állapotból. Esetleg keress valami klubot ahol azzal foglalkoznak ami téged is érdekel. Ott találkozhatsz hasonló emberekkel és barátaid is könnyebben lehetnek.

Az iskolai idiótákat hagyd figyelmen kívül. Különben is, ha tisztába jössz az értékeiddel nem fognak érdekelni az ilyen felszínes kis gyökerek.

2015. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 #Nikii ***** válasza:

Ezt hallgasd: ha most nem ölöd meg magad akkor még baromi sokra viheted, pár év múlva (vagy előbb vagy utóbb de) megtalálod életed szerelmét, családod lesz később unokáid közben kipróbálhatsz egy csomó dolgot amit akarsz ( nyelveket tanulhat utazhatsz kipróbálhatod az ejtőernyözést vagy bármi mást...) és végül mikor már idős leszel eszedbe jut majd hogy jaj de jó hogy nem lettem akkor öngyilkos mert ezek a sérelmek megerősitettek;):))

Amúgy osztom az előttem szólok véleményét a pszichológusrol (keress fel egyet és mond el neki hidd el sokkal könnyebb lesz utána de az öngyilkosság nem megoldás mégha most annak is látod)

És ne feledd: az öngyilkosság a gyávák módszere és te nem vagy az :))

2015. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!