Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mennyire vagytok magányosak?

Ti mennyire vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
En erzem lassan felorol az allando uresseg. 24/L
2015. júl. 29. 23:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok :/ 17/f
2015. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Én probálok nem tudomást venni róla de néha úgy belemar a lelkembe.

22/L

2015. júl. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretne ezen változtatni, szívesen barátkoznék vele, hátha változik :)
2015. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Magam vagyok.

Nagyon.

Kicsordul a könnyem.

Hagyom.

Viaszos vászon az asztalomon,

Farigcsálok lomhán egy dalon,

Vézna, szánalmas figura, én.

Én, én.

S magam vagyok a föld kerekén.


/Tóth Árpád: Meddő órán/

2015. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Annyira nem értelek titeket.

Olyan sok embertől hallottam mostanában, hogy sírnak az egyedüllét miatt. Persze relatív, hogy ezalatt ki mit ért.

Ha valakinek tényleg senkije nincs, se haver, se barát, se szerelem, se család az sz*r.

De önmagában azért sírni, mert épp nem vagy kapcsolatban... Annyi előnye lehetne ennek az életformának, csak ki kell használni, nem mások után kell sírni.

2015. júl. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját helyzetét tudja átélni.Másrészt nagyon nagy a társas magány,mert óriási kétszínűek az emberek.Átgondolva sok év kapcsolatait arra jutottam

akik őszinték voltak velem legjobb tudásuk szerint azok is brutálisan kétszínűek.

Nem fogom megérteni soha miért annyira nehéz önmagunkkal és másokkal is őszintének lenni.Sok közeli ismerősömmel eljutottam arra a szintre hogy majdnem sírtak vagy üvöltöttek velem.Éreztem hagyjam őket békén,ne kínozzam tovább mert nem akarnak

ilyen őszintén és mélyen beszélni.


Engem sokkal rosszabb érzéssel tölt el ha meg kell magam játszanom és rendesen kiver a víz napi szinten érzem a sok sza*házi ember undorító dumáját.Elsősorban én ezért vagyok magányos.Szerintem sokan hasonló helyzetben vannak.Mert ha olyan világban élnénk ahol azt mondhatnám hogy francba a sablonokkal oda megyek az első emberhez utcán vagy bármely közösségben hogy magányos vagyok. Ezt ki is próbáltam úgy el hajtanak mint a szél.


Hosszabb távon viszont fontos dolgok ezek.Ha az emberek nem tudnak egymással foglalkozni

,azért jó hogy a technika ezt is megoldotta,de mégiscsak kiábrándító egyben.


Szintén hozzáteszem én is rendkívül magányos vagyok.Szal aki szeretne beszélni nyugodtan írhat,

amiben tudok segítek.És társat is keresek ( lányt :) ) hozzáteszem ha már itt az alkalom.És ezt is

elkeserítőnek tartom hogy egy ilyen fórumon is néhány hozzászólás miatt szégyellnie kell magát

az embernek hogy kapcsolatot keres.

2015. júl. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Bocs félbehagytam,azért fontos hosszútávon őszintének lennünk magunkkal mert

életünket csak így tudjuk normálisan irányítani.Persze el is lehet bújni

csak ha ránk ömlik a *ar nem kell csodálkozni.

2015. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igaza van a 15 ösnek is,de ezt a saját helyzetedből nagyon nehéz észrevenni.Ha már átvészeltél egy ilyen időszakot korábban előnyben vagy azért.+ amilyen emberek vannak már szívesebben vagyok egyedül.Vannak akik írnak nekem vagy szólak hozzám,de

nehezen érjük meg 1 mást így inkább hanyagolom őket.

+ azokra is gondolni kell akik rommá dolgozzák magukat.És hát a megoldás az hogy tűzz ki célokat magadnak.Én is ezt tettem és mára asse tudom hol áll a fejem.

Attól még továbbra is szar a helyzet,de egyszer elérem a szintet hogy boldoggá

tesz a napi tevékenységem.Ezt kell elérnetek.

2015. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Wilson nélküli House vagyok, kb.
2015. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én már annyi magát normális lánynak mondó lánynak irtam és segitettem volna neki ebböl kilábalni,de mégis inkább a magányt választották,már én mindent megpróbáltam. Igy arra következtetésre jutottam hogy annyira jó nekik ott ahol most vannak hogy mégha lenne mód onnan elmenni akkorsem mennének,mert már megszokták ezt az állapotot és ott biztonságba érzik magukat. És nem lehet annyira rossz nekik,hissz ha nekem annyira rossz lenne,fuldoklóként kapaszkodnék minden lehetőségbe.
2015. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!