Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mennyire vagytok magányosak?

Ti mennyire vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
En erzem lassan felorol az allando uresseg. 24/L
2015. júl. 29. 23:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nagyon... :( 24/F
2015. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
En nem érzem magányosnak magam, de ha gondolod irhatsz privit és beszélgethetünk 22f
2015. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Jelenleg eléggé. 22/f
2015. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

,,Magányos vagy? Én is, de, ha gondolod dughatunk."-az emberek kihasználják egymást.

Miért van minden elcseszve? Szar világban élünk, tudod? Az emberek egymást ölik, hülyeségek miatt. Pusztul minden, csak az ember miatt. Miért ilyen szar minden? Miért nem olyan könnyű minden, mint a szaros tinifilmekben, mikor a fiú udvarol, nem csak megakarja dugni a csajt, a csaj meg nem egy könnyűvérű riban? Miért olyan nehéz elismerniük az embereknek, ha nem nekik van igazuk? Miért nehéz kimondani azt, hogy ,,bocsánat, az én hibám"? Miért olyan nehéz elfogadni, ha valaki más? És miért kell egymást utánozni? Miért kell egymást leszólni? Miért nem jut mindenkinek boldogság? Miért halnak meg az ártatlan emberek? miért hazudik mindenki, Miért nehéz kimondani az igazat?

2015. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha csinos vagy akkor bizony én is nagyon magányos vagyok és dughatnánk. :D Ha nem annyira akkor van egy rossz hírem: a kiegyensúlyozott boldogsághoz vezető úton tartózkodom és nem vagyok magányos. Jóéjt 22/f. :D
2015. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Eléggé magányos vagyok...19/L.
2015. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, de nekem lételemem, én magányos fakas vagyok :)

Még sosem volt hosszútávú kapcsolatom, valószínűleg nem is lesz még jó ideig. Persze ki tudja, mit hozhat az élet :)

23/L

2015. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Változó. Próbálok mindig társaságban lenni, mert egyedül nem tudok megmaradni a gondolataimmal..de pl tegnap társaságban is magányosnak éreztem magam. Azt hittem majd nyáron jobb lesz, de csak időszakos. Ti mivel próbáljátok elűzni? 23/F
2015. júl. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amennyire csak lehet :/
2015. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ez csak kifogás
2015. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!