Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Túl hamar nőttem fel, ezért...

Túl hamar nőttem fel, ezért nincs senkim. Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Már felnőtt vagyok. Aki elhiszi, elhiszi, aki nem nem. Nem hibáztatlak titeket, ehhez pár sor írás nagyon kevés, de könyörgöm, legalább próbáljátok elhinni.

Olyan, mintha egy láthatatlan fal választana el mindenkitől. Kijövök velük, de egyszerűen túl éretlen mindenki, akit ismerek egy komoly baráti- vagy párkapcsolatra. Évek óta magányos vagyok. Mondták, hogy barátkozzak idősebbekkel, de furán néznének rám a végzős gimnazisták, ha odamennék. Nem hiszem, hogy komolyan vennének.

Az a legrosszabb, hogy ezt csak én tudom igazából meg a szúk családi köröm. Más egyszerűen nem ad rá hitelt. Aztán mikor azt mondják, "te még azért gyerek vagy", majdnem felrobbanok a kíntól.


2015. jún. 7. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Elmondod nekem privátba, hogy miért? Aztán utána barátkozunk, ha van kedved
2015. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is sokáig így voltam vele :( de aztán találkoztam egy tök jó csajjal aki olyan mint én és azóta is jól kijövök vele :). Ha szeretnél mesélni akkor írj rám privátba :D
2015. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

"Már felnőtt vagyok."


Dehogy vagy.


Majd 25 evesen jot fogsz rohogni a 13 eves onmagadon.

2015. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Háztartást vezetsz? Saját gyerekeidet neveled? Fizeted a számlákat? Ha igen, akkor mond, hogy érett felnőtt vagy.
2015. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon komolytalanok vannak,de én hiszek neked..
2015. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem vezetek háztartást és nem nevelem a saját gyerekeimet, ráadásul nem fizetek számlákat sem, de az én látásmódom szerint ez csak egy icipici töredéke a felnőttségnek, és igazából inkább csak egy mellékténye.

Köszönöm a 4-esnek a sok bizalmat meg az általánosítást. :) Megmondtam, aki elhiszi, az igen, aki nem, nem.ú

5-ösnek hála.

2015. jún. 7. 21:59
 7/12 A kérdező kommentje:
A 3-asnak köszönöm a bizalmat.
2015. jún. 7. 22:00
 8/12 anonim válasza:
Bocs, de aki ezt itt firtatja, az tuti nem felnőtt. A gondolkodásod esetleg lehet érettebb, de attól még fiatal tini vagy, nem felnőtt.
2015. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22 évesen nem érzem magam felnőttnek, pedig én is érettebb vagyok a koromnál, és mindig is az voltam..


Maximum nehezebben találsz társaságot, akik megértenénk. Én a 25-26 éves barátaimmal lógok, szóval nekem sikerült megtalálni a baráti kört. Csaj terén meg a velem egyidős vagy idősebb nőkkel jövök ki.

2015. jún. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

13 evesen meg gyerek vagy, meg csak nem is kamasz.


Benne vagy a pubertasban, dolgoznak a hormonjaid, aztan emiatt azt hiszed hogy baromira erted a vilagot.

2015. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!