Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tartozhatnék valahova?...

Hogyan tartozhatnék valahova? Jóformán senkim sincs.

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozok,eddig sose sikerült igazi barátokat szerezzek.Van pár úgymond "dísz" barátom akikkel eltöltöm az időt,de nem érzem velük túl jól magam.Úgy érzem,hogy én sehova se tudok tartozni,mint ahogy látok másokat nagy baráti társaságokban.Hogyan tehetnék szert énis egy baráti társaságra?Mit tudok tenni,hogy ne érezzem magam egyedül?

15/L



2015. márc. 11. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. A barátok vagy jönnek maguktól, vagy nem.
2015. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van vmi hobbid keres olyat akinek ugyan az
2015. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Astrid Kristan válasza:

Szia!

Keress fel olyan klubokat (szakkör vagy ilyesmi), ami a hobbiddal foglalkozik vagy csak járj el néha új helyekre. A barátok nem fognak az öledbe hullni és lehet, hogy nem fogsz találni baráti társaságot, csupán egy vagy két embert, akit testvérednek érzel majd. Én tizenhét éves vagyok és gyakorlatilag a fél életemet két lány legjobb barátjaként éltem le, de sosem volt meg az a hűdejó érzés, mígnem két éve összefutottam egy lánnyal, akivel negyed annyi idő alatt háromszor olyan szoros kapcsolatom lett, ő a legjobb barátom. Nem tudhatod, hogy mikor futsz bele abba, akivel tényleg remekül kijössz és a bizalmasod lehet, de úgyis jön valaki! Csak annyit tudsz tenni, hogy esélyt adsz azzal, hogy nyitottabb leszel a világ felé.

2015. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! próbálj ott ahol laktok korodbeli lányokkal ismerkedni és korodbeli szimpatikus lányokkal/fiúkkal közös témákat keresni és úgy beszélgetni velük ha látod h valaki nyitott feléd akkor ne hanyagold el és menjetek el együtt helyekre stb...
2015. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!