Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon félek, a külön matek...

Nagyon félek, a külön matek tanárom mindig kiabál velem. Mit csináljak? :' ( (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy héten kétszer járok külön matek tanárhoz, bukásra álltam félévkot de meg lett a kettes és már 2,5-re állok szóval segít, hogy oda járok. DE. Mindig kiabál velem ha nem értem meg elsőre amit magyaráz, és volt már, hogy elsírtam magam. És most is ahogy ezt írom már kijöttek a könnyeim. Félek oda járni, gyomoridegem van, nagyon félek. Én nem bírom,ha kiabálnak velem. Most kilencedikes vagyok, nyolcadikban fizika tanárom volt, és ezért is tartok attól, hogy anya megmondja neki, hogy ne kiabáljon velrm, vagy hogy elmegyek onnan mert kiabál velem. Amíg csak beszélgetünk addig kedves, de ahogy elkezdjük a feladatokat csinálni teljesen megváltzoik. Ő most tanít rendesen, délután négy órakor ér haza és én egyből megyek, es megértem hogy fáradt, én is fáradt vagyok, fél haromkor végzek az iskolában, és utána csak járkálok a városban mert falusi vagyok, buszom nincs haza felé, én is fáradt vagyok, de akkor sem kéne kiabálnia velem. Egy fiúval szoktam lenni ezen a matek órán, vele is szokott kiabálni. Ezt az évet már kibírom valahogy de jővőre már nem akarok oda járni. Mondjam meg neki, hogy ne kiabáljon velem? Még azt is kinézem belőle, hogy neki áll majd feljebb, hogy mi az hogy én szólok. Segítsetek! :'( Mindig sírnék, de vissza kell tartanom...
2015. márc. 22. 20:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed magadra, talán könnyebb. Ismerd fel, hogy ez az ő problémája. Semmivel se fejlettebb ez a reakció, mint a te matematikai vénád. Még szerencse, hogy nem kell tanítanod. :)
2015. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
De bunkó. Ti fizettek neki, szerintem semmi joga nincs kiabálni veled.
2015. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
amúgy ez melyik városban van?
2015. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagykanizsa
2015. márc. 23. 06:16
 15/20 anonim ***** válasza:
Boldogtalan az ipse valószínűleg, ami türelmetlenséget és nagyobb fokú kritikusságot hozott.
2015. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
fúúú nekem is ez volt külön matekon. de ő szimplán idegbeteg volt,egy igazi fap..csa már elnézést,mindenen kiakadt... aztán ki is rúgott onnan 3év után.. alja. és a vicc az hogy nem azért dobott ki,mert rossz lettem volna matekból,magamtól is 4es szintet elértem simán,csak egy kis segítség kellett,mivel emeltezni akartam. Csak szimplán nem voltam neki szimpi. Tökjó hogy a 3év kemény perkálás után ezt mondja... de nem utálom,nagyon sz..r sivár élete van amúgy is.
2015. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
En azota mar ott hagytam ezt a not, es szerdan megyek az uj matektanarhoz. Iszonyatosan felek hogy o milyen lesz.
2015. okt. 3. 22:13
 18/20 anonim ***** válasza:
De nehogymár te félj,hát te fizetsz neki. Örülnének hogy van tanítványuk... És ha bunkók nyugodtan mondd meg hogy lehet ezt kedvesen is... Sok bunkó embert a helyén kell kezelni különben nagy lesz a pofájuk
2015. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Raadasul jo draga. 2400 Ft.
2015. okt. 4. 13:45
 20/20 anonim ***** válasza:
pff én is 2500at fizettem :S ne hagyd magad!!
2015. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!