Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek (ha) tanárom...

Mit tegyek (ha) tanárom megakarna alázni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 22. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kicsit részletesebben? Így nem igen tudunk segíteni...
2015. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az van hogy mindig arra gondolok,hogy mit tervezhet ellenem,szóval én földrajzból fogok érettségizni,és pont az az utolsó óra,és sajnos képtelen vagyok bemenni,de még ott az angol,hozzáteszem az angoltanárom is fura ,és a következő tantárgy pont olyan személlyel van aki kiabál,meg fura,félek tőle,és biztos tervez valamit,de mivel kell jegy hogy ne bukjak meg nem tudom mit tegyek.
2015. márc. 22. 16:30
 3/8 anonim ***** válasza:
hát izéééé. menj pszichológushoz a paranoiáddal
2015. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nah jó ez nem igaz ,hazudtam bocs
2015. márc. 22. 16:36
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Na most akkor mi van? o.O Az egész hazugság? (Vagy tényleg valami mentális problémád van....)
2015. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,ez nem mentális probléma,hanem UNALOM.Egy dögunalom az életed...de mindegyiknek,amelyik itt éli ki magát.Nyomorékok.
2015. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Utolsó,ez nem mentális probléma,hanem UNALOM" ... Én a mentális problémát arra értettem, ha esetleg tényleg úgy érzi, hogy mindig minden tanár azt lesi, hogy mikor alázhatja meg.
2015. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 akotka99 válasza:
Hivd be a szüleid
2015. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!