Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik tanárom azt akarja,...

Egyik tanárom azt akarja, hogy kibukjak érettségi előtt, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Matematika tantárgyról van szó. Két hónap múlva itt az érettségi, és teljesen rám szállt a tanárom. Minden más tantárgyból jó vagyok, 4-es 5-ös, viszont a matek sosem ment de egy hármas minden évben megvolt. Most új tanár jött idén , aki valamiért gyűlöl engem, és most bukásra állok. Ordítozik velem, beír órai munka egyeseket miközben csinálom a feladatot, nem javít ki feladatokat a dolgozatomban, és amikor megkérdezem ,hogy miért nem javította ki akkor azt mondja , hogy én utólag írtam rá a jó megoldást miután kiosztotta. Teljesen tehetetlen vagyok. Igazgatót is meggyőzte arról , hogy én kezelhetetlen vagyok, de rajta kívül egyik tanárnak sincs velem problémája. Nagyon sok munkám van már abban, hogy jól sikerüljenek az érettségieim , de ha megbukok matekból akkor ugrott az egész. Mégis mit tudok tenni?

2015. márc. 19. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szólhatsz az ombudsmannak.
2015. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van telefonod, nem - lefotózod a dolgozatot, mielőtt beadod, felveszed, hogy ordítozik veled


és teszel egy osztályozóvizsgát matekból

2015. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A telefonról annyit , hogy amint elővenném elvenné, mert hát házirendben is benne van, hogy táskában lehet csak.
2015. márc. 19. 21:07
 4/10 bithorlo ***** válasza:
Táskában diktafon progival?
2015. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Szomorú,én tanulom a matekot,de ezt hiába mondanám a tanárnak semmit nem hisz el,ezért bevág nekem egy 2-st
2015. márc. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ordítozás az amúgy legális a sulinkban itt , az igazgató is műveli, de nem is az ordítozás zavar, hanem csak az ,hogy megfog buktatni.
2015. márc. 19. 21:11
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
Esősorban a mobiltelefonos rögzítéseket felejtsd el,mert csúnyán visszaüthet - vannak ugyanis személyiségi jogok is. Sokkal inkább érdemes rámenni,hogy a többi tanár (akiknél lényegesen jobban állsz, és állítólag semmi bajuk veled) véleményezzen téged. A legjobb pedig a független vizsgabizottság kérése, csak vigyázz, mert ez is kétélű fegyver. Ha elbukod, eléggé el is lehetetleníted magad.
2015. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szólj neki bátran,ne légy puhány
2015. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor muszáj az igazgató feletteseihez fordulni. Beszéld meg a szüleiddel.


Talán az még működne, ha utolsó esélyként a szüleid nyolcszemközt leülnének az igazgatóval és az ügyben érintett tanárral.

2015. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!