Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet kimozditani egy 19...

Hogy lehet kimozditani egy 19 eves fiut?

Figyelt kérdés

A sracot sok kudarc erte az eleteben, soha semmi nem jott ossze neki, bezarkozott, baratai nincsenek, folyamatosan szorong es depresszios. Az a helyzet, hogy lenne aki segitene neki kimozditani ebbol a helyzetbol, de nem fogadja el. Nem akar ismerkedni, ha hivjak nem megy senkivel sehova.

Hogy lehet rajta segiteni?


2015. jan. 20. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem akar tenni ellene akkor nem tudom mit lehetne kezdeni... Mázlista gyerek, hogy legalább vannak akik hívják. Nekem nem volt senki. :(
2015. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom a sok kudarc es csalodas miatt lett ilyen. Szerintem segitseg kell neki es nem kene hagyni
2015. jan. 20. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Olyanok hívják, akikre nem kíváncsi.
2015. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyötörd, csak még rosszabb lesz.
2015. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sok hal van még a vízben, hagyjad ha képes visszautasítani akkor tényleg semmire nincs szüksége, én is ilyen vagyok, és nagyon nem szeretem ha zaklatnak, biztosan neki is megvan az a rutinja amit szeret.

Én ilyen vagyok, de rühellem akik még ilyenek mint én viszont nekik lenne is barátjuk, nekem senki nincsen, meg már 20 éves vagyok elballagtam, dolgozom egy magányos helyen ennyi... és akinek megadatna az, hogy szórakozzon nem megy, azt akkor le is kell tojni magasból.

2015. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, hogy senkire, de tenyleg senkire nem kivancsi. Es nem jo ez a helyzet neki pont emiatt a helyzet miatt depresszios csak fel, hogy ha valakivel osszebaratkozik annak is csak csalodas lesz a vege.

De amugy koszonom a valaszokat:)

2015. jan. 21. 14:18
 7/14 anonim válasza:
hmm furcsa én is ilyen vagyok sajna.. 19 leszek
2015. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem sajnálni, szánakozni, meg "segíteni" kell rajta... hanem parádésan, telivérül, csárdás-mód S*GGBE köll rúgnyi!


(b. verzió: megvárni/rábeszélni, hogy magát rúgja s*ggbe - ez sokkal hosszadalmasabb és több szívással is jár.)

2015. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ha nem csak azt akarod hogy magában ellegyen egyedül, de még sggfej is legyen belőle, akkor hajrá.

2015. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mázlista az a srác. Egy lánnyal elmentem a szalagavatójára táncolni és mióta vége nem beszél velem. Én sok mindennel próbálkoztam, hogy legyenek barátaim, de senki sem barátkozott velem. Am. hasonló már a személyiségem mint ami a kérdésben szereplő fiúé, de nem ok nélkül...


20/F :(

2015. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!