Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mivel tudom kimozdítani a...

Mivel tudom kimozdítani a kapcsolatunkat ebből?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy sráccal nagyon jóban vagyunk de olyan igazi jó barátok, csak közben több is van benne csak persze félünk, hogy ha tovább lépünk elveszítjük a legjobb barátunkat.

Milyen mondom tudom elérni, hogy ne csak egy barátnak tekintsen?

Felhozni a témát, mint beszéljük meg még nem akarom. Elsőnek szeretném megpróbálni, hogy a dolgok változnak-e "maguktól".

Kérlek adjatok valami jó ötletet, hogyan tudunk egyről a kettőre lépni.


2015. jan. 8. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Maguktól nem fognak változni. Szerintem.


Mutat a pasi jeleket, hogy bejössz neki? (mármint, hogy tetszel, szimpatikus vagy, nem tudom, mennyi idős vagy, érted-e ezt a fiatalos szlenget, ezért fejtem ki)

2015. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Ha mutat, akkor lehet, hogy nem meri ő megtenni az első lépést.


Akkor viszont - ha akarod, hogy legyen valami köztetek- akkor neked kell megtenni azt a bizonyos első lépést.


Aztán gondold végig: mi a legrosszabb "forgatókönyv"?

Max. az, hogy elutasít. Ha mutat jeleket, és nem félreérted azokat, akkor úgyis "leveszi" (veszi a lapot, érteni fogja), hogy a dolog kölcsönös. S akkor mehettek a következő lépcsőfokra, elkezdhettek járni, randizgatni, romantikázni, csókolózni, stb. stb. stb.


Ha meg félreérted, akkor meg úgyis leállít.

2015. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19 és igen mutat!!! :) valahogy az elején elrontottuk és így maradt a dolog :/ most pedig már megszokás!
2015. jan. 8. 22:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nincs meg a baráti vonal, nem tűnne ki egy kisebb próbálkozás. Teljesen úgy viselkedünk, mintha egy pár lennénk a programokról kezdve minden csak épp egy csók stb nem csattant még el. Mindenki azt hiszi a baráti körünkben, hogy együtt vagyunk és azt várják mikor jövünk már végre össze.
2015. jan. 8. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak szituációk, amikor a csajnak kell kicsit vagányabbnak lennie.

Szerintem mondd azt neki, hogy szeretnél kérdezni tőle egy fontos dolgot. Kérd meg, hogy csukja be a szemét, mialatt a kérdés felteszed.

Miután becsukta a szemét csókold meg és készen is vagytok.


Sok boldogságot kívánok!

2015. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!