Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetne helyrehozni a...

Hogy lehetne helyrehozni a kapcsolatunkat a barátnőimmel? 13/L

Figyelt kérdés
a barátnőimmel nagyon eltávolodtunk egymástól így a nyáron. ha fent vagyok facebookon nem írnak rám, illetve nem keresik semmilyen módon a társaságom. tegnap este írt nekem facebookon egyik barátnőm, hogy mi van velem, rég nem hallottak felőlem. kicsit úgy éreztem mintha én valami kívül álló lennék. meg azt érzem, hogy jobb ez így nekik, hogy nem írok nekik és, hogy pár hete nem igazán tudunk egymásról. és szerintem programot is csináltak nélkülem.. furcsa, hogy tavaly nyáron heti szinten összejártunk most meg semmi. vagy ha találkoznak is, engem nem hívnak. bizonyítvány osztásnál ötőjük közül mindegyik barátnőm gratulált a bizimhez(nekem lett az osztályba a legjobb), de Vivi(barátnőm) semmit nem mondott. irigységet láttam az arcán. szerintetek hogy lehetne újra jó a kapcsolatom velük? mert fontosak nekem, és olyan üresség van bennem , nélkülük..
2013. júl. 2. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugy, hogy nem nekunk irod be ezt ide, hanem nekik mondod el.
2013. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőhöz csatlakozom! Mindenképpen kommunikációval!
2013. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vissza állítani a kapcsolatod velük!

Csináljatok közös programokat nekem bevált

2013. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!