Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sírtam ezen a videòn. Ez...

Sírtam ezen a videòn. Ez gáz egy 16 éves fiútòl?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sirni,pontosabban most is csak konnyeztem,de eleg eroteljesen. https://www.youtube.com/watch?v=1fC6RP6tZ1Q#t=146

#sírás #sajnalas
2015. jan. 2. 01:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Semmi se gáz, csak ha annak érzed.
2015. jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Sok csöves van még a világon,nem lehet mindenkit sajnálni:'D
2015. jan. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
56%
egyáltalán nem gáz, ez tényleg nagyon durva videó, a legdurvább hogy ez élőben is így van :/
2015. jan. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Rohadt jó hatásvadász videóra sikerült az egész. Szerinted miért van 25,000,000 nézettsége?

De amúgy gáz ha sírtál, én is 16 vagyok, de még a hangulatomnak sem ártott. Inkább elvett 3.5 percet az életemből.

De majd akikre hatott ez a hatásvadász szutyok, azok megírják, hogy mennyire természetes dolog sírni az ilyenen.

2015. jan. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Gáz, igen. Nagyon gyenge jellemű vagy, ha ennyitől bőgsz. Főleg, hogy ez a videó eléggé szánalomra méltó próbálkozás a nézettségszerzésre. Teljesen egyértelmű, hogy senki nem adna kaját annak a srácnak, akin látszik, hogy lenne rá pénze, csak be kéne mennie a pár lépésre lévő étterembe/pizzériába. De utána ő válik az önjelölt hőssé azzal, hogy ad pizzát egy csövesnek... Milyen megható. Játszd el, hogy kaját adsz egy csövesnek, leköp és azt mondja, hogy pénzt adjál neki vagy menj a fenébe.
2015. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. De nem hinném,hogy ez meg van játszva. És nem bőgtem, csak könnyeztem :D Bőgni utoljára akkor bőgtem, mikor anno leestem a fáról háttal..Azon könnyeztem meg,hogy Annak ellenére,hogy nincs ennivalója, megkínálta a gyereket, meg amikor pénzt adtak neki,akkor sírt.
2015. jan. 2. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Igen és biztos nincs eljátszva:'D
2015. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs. Miért lenne megjátszva? Mi a gyanús neked?
2015. jan. 2. 13:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert aki valóban jóindulatú, annak eszébe nem jut feltenni a youtubera, és szerintem már 100szor több kaját vett a csöveseknek. Most én is kimegyek aluljáróba. veszek 200ft-ért egy pizzát, aztán felteszem netre, és a 25,000,000 nézettségért kapok vagy 100,000ft-t a youtubetol.
2015. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Végülis ez igaz. Amúgy ez az "ock.tv" ez mindent feltesz netre, még azt is,hogy a négerek agyonverik egy prank miatt.

Ezzel sztem azt akarták mutatni,hogy nem csak szivatni tudnak másokat, hanem jót is tudnak tenni.

2015. jan. 2. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!