Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sírtam ezen a videòn. Ez...

Sírtam ezen a videòn. Ez gáz egy 16 éves fiútòl?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sirni,pontosabban most is csak konnyeztem,de eleg eroteljesen. https://www.youtube.com/watch?v=1fC6RP6tZ1Q#t=146

#sírás #sajnalas
2015. jan. 2. 01:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Még túl fiatal és naiv vagy, hogy elhiszed ezeket. A tömegmédia nagy része ilyen megjátszott vagy figyelemelterelés az igazi problémákról.

Ez a videó csak azért kellett, hogy pénzt szerezzen magának a srác a rengeteg nézettséggel és feliratkozóval. Amit a videóban tett, azt magától szinte senki sem csinálná meg, mert az utcán mindenki siet valahova, nem érdekel senkit, ha elmegy egy hajléktalan mellett. Továbbá a hajléktalanmaffia nem magyar találmány, nem csak nálunk van. Pénzért koldulnak, hogy utána azt odaadhassák, hogy ne verjék meg őket vagy vegyék el mindenüket.

2015. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Istenem mennyi gyökér... Amikor már nem az a lényeg, h miről van szó, hanem hogy nagy a nézettsége, akkor már egy szar és pénz miatt lett csinálva.

Felteszi youtube-ra... miért ne tenné fel ha egyszer kap érte pénzt? Ja, tudom.. ti vagytok azok akik elutasítanák azt a pénzt.. hogyne :s

Mégcsak nem is önfényezésből tette fel, és lehet hogy nem az első hajléktalan volt a videóban szereplő, de ebben az a lényeg, hogy a hajléktalanok között is vannak jó emberek, nemcsak az alkoholista bűnözők.

Figyelemelterelés az igazi problémákról? ez hol tereli el? vagy már nem is lehet szó másról, csak hogy mekkora szar világban élünk, és ami nem erről szól az már figyelemelterelő?

Megértem hogy gyűlölitek a médiát, rendesen elkúrta az embereket, de attól még nem kell mindent leszólni, hogy médiával kapcsolatos.. ez már beteges

2015. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Miért csak egyszer rakott fel ilyen videót? Kap pénzt is érte, szóval simán elkezdhetné körbeutazni az országot és minden hajléktalannak ételt venni. Angelina Jolie milliókkal adakozik az éhezőknek/hátrányos helyzetűeknek, tiszteljétek őt, ne ezt a kis taknyot.
2015. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ki mondta, hogy tisztelni kéne a srácot?

Éppen ezt mondom, hogy ez rohadtul nem róla szól, de úgylátszik ez már meghaladja az agykapacitásod

2015. júl. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!