Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs egy normális fiú?

Miért nincs egy normális fiú?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Ez igaz :) de biztos van olyan mikor a lány egyedül van :) csak meg kell várni még a barátnők elmennek :)
2015. jan. 16. 17:25
 42/48 anonim válasza:

Tiltakozom! A bunkók nem kellenek. Volt egy randim múltkor egy nagyon jóképű sráccal (ill nekem volt az,mert am átlagos volt), de annyira tahón viselkedett,hogy azt egy nőnek sem kívánom. A szívem szakad meg,mert nagyon tetszett külsőre, de ilyen stílust nem tűrök:D Úgyhogy nem,a bunkóság nem célravezető.


Nem muszáj odamenni az illetőhöz, ha rámosolyog az ember szerintem annyi már elég.

A netes ismerkedésről meg csak annyit,hogy nagyon rossz szűrő. Az ember egy kép alapján dönt, de a kép nem adja vissza a kisugárzást,ami sokkal erősen nyom alatban. Szóval...szerintem nem a legjobb megoldás. Képről ronda emberrel meg senki sem találkozik szívesen:D


N

2015. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
39%
Azt várod hogy megszólitsanak,persze kizárólag jóképü pasik.
2015. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
69%

"A leírtak alapján, nem tudod mi alapján normális egy pasi. Így elég hülyén hangzik, de az, hogy eddig az összes pasi kihasznált akivel kezdeményeztél, az azt jelenti, hogy rossz tulajdonságok alapján ítélsz meg valakit... "


A gondolat elejével egyet értek, a végével nem. A nők sajnos naivak, ez az oka, hogy nem veszik észre a rendes pasikat. A hatásvadász bunkó pasik elkábítják őket, ettől se látnak, se hallanak. Emiatt vakok a rendesekre, miközben ájulva esnek bele a kétszínű, tahó pasik karjaiba, majd amikor rájönnek, h AZOK a férfiak átverték őket, akkor sírnak-rínak, hogy megint egy bunkó pasi.


Ez a menete, sajnos.


Tudjátok, lányok, nem a látszat alapján kellene ítélni.

Bár, tudom, nagyon hatásos, amikor egy pasi rendkívül határozott, és váltogatja a bókot a bunkó beszólásaival. A rendes pasik általában nem ilyenek (míly meglepő)...

2015. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 Tario válasza:
Bulikban nem igazán hiszem hogy lehet hosszú távra tervezni és sajnos szerintem is a legtöbb lány és fiú első soron a külsőből és a menő dumából ítél, ahelyett hogy a lélekkel foglalkozna. Szerintem minden ember értékes és egyenlő és szerintem e szerint kéne nézelődnünk a társunk után, de sajnos a legtöbben nem értenek ezzel együtt.
2015. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 ayattn válasza:

Mekkora igazságokat lehet olvasgatni! Érdekes hogy milyen sokan látják helyesen a dolgokat! A legjobban a "nem látjátok meg a normális pasikat" rész tetszett!

Szó szerint van ez! Kipróbáltam! Ültem egy helyben egy kulturált szórakozóhely/kocsma előtt, egyedül, 3 órát, és egyetlen ember jött oda 1 kérdéssel! Leülhetek e elszívni egy cigit! Nah ez igen! Nem az a baj hogy nem kezdeményeznek a pasik hanem hogy le sem kakkantjátok őket! (MERT MINDEN PASI BUNKÓ)

2015. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Arra nem gondoltál, hogy veled van a gond?
2015. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Hát jól leírták a lényeget 44-45-ös főleg én is azt tapasztalom, hogy a köcsög bunkó beképzelt fiúkra sokkal jobban rákapnak, mint egy visszahúzódó, szerényebb, NORMÁLISABB fiúra. Nem 1X volt már, hogy szexisebb csajnál próbálkoztam és egyszerűen semmibe néztek. De az tény, hogy a külső sokat számít, de nem minden esetben.
2015. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!