Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs egy normális fiú?

Miért nincs egy normális fiú?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
48%

"Azt várja lassan minden fiú hogy a lányok kedvezményezzek és pont fordítva kéne ! :)"

Aki már néhányszor kosarat kapott az nem mer újra kezdeményezni! Pedig nem a külsőmmel van probléma! A lelkem is tiszta!

2015. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
59%
Az a probléma hogy a rendes,normális fiúk mind láthatatlanok a nők számára hiába ezellen nincs mit tenni sajnos manapság csak ezek a pávák vannak a középpontban amúgy ha pl tetszik egy rendes fiu de ő még nem is ismer téged de tesem mész oda hozzá akkor hogy akarsz ismerkedni
2015. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Nagyarcú, bunkó, jellemtelen, lányos kinézetű, mackós-hájas, beképzelt,kötekedő, cigó kinézetű, zűrös életű ilyenek tetszenek a csajsziknak jobbára, mint én is világ életbe normális, segítő, becsületes, semmi rosszban nem belekeveredő, nem beképzelt senkinek nem kellek.
2015. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Hát azért nem hiszem el, hogy teljesen ok nélkül marad valaki pár nélkül. Jó most a kérdezőnek olvastam a hozzászólásait és inkább hagyjuk, nem is rá gondolok, de vannak normális lányok. Igaz, hogy nem néznek ki a legjobban és nem olyanok amilyennek elképzeli az ember de vannak. Ha egy férfi már egy kicsit is igényes magára és igyekszik az életkörülményeihez képest mindent kihozni magából akkor találhat magának párt. Jah és én is férfi vagyok.
2015. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Engem nem is a pávák érdekelnek hanem normálisfiúk ! Csak abból is nagyon kevés van :/ és amugy nem tom mi alapján ítéltek meg hiszen nem is ismertek !
2015. jan. 15. 16:34
 36/48 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező,

"Engem nem is a pávák érdekelnek hanem normálisfiúk ! Csak abból is nagyon kevés van :/ és amugy nem tom mi alapján ítéltek meg hiszen nem is ismertek !"

-Az alapján ítélnek meg, amilyen képet magadról alkottattál itt. Ez bőven elég.


"Azt várja lassan minden fiú hogy a lányok kedvezményezzek és pont fordítva kéne ! :)"

-Honnan szeditek azt hogy egy Nő nem kezdeményezhet férfinél?

Lehet az itthoni női magazinokból veszitek ezt hogy így kell, de őszintén jobb várni, mint lépni?

Amikor meg az arc odamegy a kiszemeltjéhez, egyszerűen lekoccolják hogy nem akarok ismerkedni. Nem kell aggódni, beidegződik hogy legtöbbünkbe hogy jó ideig ne is próbálkozzunk. Ezen nem mindenkinek sikerül túllépnie.


Nem egyszerűbb lenne a sok picsogás helyett odamenni és megszólítani az embert? Vagy mégis csak olyan nagy feladat? Mégis mitől féltek?

Ha nincs benne semmi ördöngősség mitől félsz? és ha Te félsz, akkor mért nem érted meg hogy a másik is félhet?

Hol van ilyenkor a Női együttérzés?



csak mellékesen jegyzem meg, hogy a Japánoknál, a nők visznek csokit a kiszemeltjüknek.

Ez olyan mint felénk nőnapra a virág. Mindkét fél kezdeményezheti a vallomást. Nincs beléjük kódolva, hogy ez a "férfi dolga".

2015. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
Ezt értem nem kell 100-szor leírni! Amugy nekem nem azzal van a gondom, hogy nem merek megszólítani embereket vagy kezdeményezni !
2015. jan. 15. 17:02
 38/48 anonim ***** válasza:
20%

A kérdező kommentje:


Ezt értem nem kell 100-szor leírni! Amugy nekem nem azzal van a gondom, hogy nem merek megszólítani embereket vagy kezdeményezni !

-Tulajdonképp mivel is van gondod? 15 évesen még nem vettek feleségül?

Indiába a mai napig van olyan, hogy a ősök választanak párt a gyerekeik meg összeházasodnak. Dobt át a terhet és pont.


Ez mennyivel jobb, mint az hogy "milyenmá az hogy egy lány megy oda egy fiúhoz" nem akarok égni..

/egy másik mondatodban, meg mersz nyitni, kapcsolat is lesz belőle, de nem tart örökké.


Borzasztó a világ.


Szerintem is fel kellene előbb nőni.

2015. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 spiler0001 válasza:
Szerintem Rossz helyen keresel !
2015. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 Nagy_Gábor válasza:

Csak egy vélemény a ki kezdeményezzen dologról. Elég nehéz úgy kezdeményezni egy lánynál, hogy mindig 3-4 barátnője veszi körül. Én ilyenkor inkább oda sem megyek.

23/F

2015. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!