Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs egy normális fiú?

Miért nincs egy normális fiú?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Ez van! Szokj hozzá.


A kínálat a kereslethez igazodik!

2015. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező a normális fiúkra nemes egyszerűséggel nincs igényetek! Kismillió normális fiatal férfi ismerősöm van, akik intelligensek, műveltek, kedvesek, hűségesek, de ti nagyívben tesztek rájuk, mert nem úgy néznek ki mint egy adonisz, nem arról van szó, hogy rondák lennének, csak éppen átlagosak, és aki nem szép, az számotokra nem ember.

Továbbá nekünk kellene kezdeményezni? Ugyan miért, amikor a legtöbb esetben az ember jutalma az, hogy a szemünkbe hazudtok, vagy megpróbáltok porig alázni, és itt most normális közeledésekre gondoltam, nem a jó a segged kő kóla tahóságokra. Habár lehet így kellene csajoznom, mert a kultúrált viselkedést képtelenek vagytok értékelni.

2015. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Azért vannak kivételek akiket nem a külső érdekel hanem a belső tulajdonsága !
2015. jan. 14. 20:35
 24/48 anonim ***** válasza:

"Azért vannak kivételek akiket nem a külső érdekel hanem a belső tulajdonsága !"


Most vicceket mesélünk?

2015. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Én NEM viccelek !
2015. jan. 14. 20:40
 26/48 anonim ***** válasza:
53%
Akkor már rég találtál volna normális párt...
2015. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 Vad-Ász ***** válasza:

nézz szét itt gyakorin

itt majdnem mindneki rinyál hogy rendes és nincs barátnője.

példának ittvagyok én is (csak én nem rinyálok)

2015. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Háát én ezzel nem rinyálni akartam csak tanácsot kérni :)
2015. jan. 14. 20:53
 29/48 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján, nem tudod mi alapján normális egy pasi. Így elég hülyén hangzik, de az, hogy eddig az összes pasi kihasznált akivel kezdeményeztél, az azt jelenti, hogy rossz tulajdonságok alapján ítélsz meg valakit...

Ha látsz egy pasit, aki hangosan sokat beszél, röhögnek vele, mindenki rá figyel, a sok okos lány, mint pl te feltétlenül arra következtet, hogy határozott, jó humorú, középpontban lévő srác akit szeret mindenki.

Azt az opciót kifelejti minden hozzád hasonló lány, hogy esetleg az illető, nagy pofájú, nem hagy szóhoz jutni senkit, kiröhög/oltogat másokat és a többiek ezért nevetnek.


Nem értem, hogy tudnak a nők többsége ilyen logikátlanul, bután gondolkodni. Ami még jobban kiakaszt, hogy soha sem magukban keresik a hibát, mindig csak a másik...

2015. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Pedig van normális fiú...
2015. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!