Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincs egy normális fiú?

Miért nincs egy normális fiú?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 18:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Pedig a férfiak jobban hajlanak a logikus gondolkodásmódra, mint a lányok. Lehet, hogy csak te látod úgy, hogy nincs egy se :)
2015. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%
De van, csak tudod a legtöbb lány a bunkó szaralak parasztokra gerjed, mondván "értem megváltozik". Aztán amikor koppannak akkor jön a hiszti, hogy "minden pasi szemét, stb". Néha szét kéne nézni lányok! /akinek nem inge.../
2015. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Hát én nem a bunkókat keresem hanem egy normális fiút aki nem csak kihasznál -_-
2015. jan. 14. 18:26
 4/48 anonim ***** válasza:

Na és hol keresed? Bulizós helyeken? Lezüllött kocsmákban?

Fogadjunk nem színházban :)

2015. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Háát egy nem szoktam bulizós helyekre járni kocsmába megfőleg nem :)
2015. jan. 14. 18:32
 6/48 anonim ***** válasza:
79%

Te is tudod nagyon jól a választ.

Nem 1, nem 10 ilyen lánnyal beszélgettem már, akik normális fiút, olyat aki törődik velük, foglalkozik, kedves, rendes kerestek. Szerintem mindenféle túlzás nélkül ezek jellemzőek rám, érdeklődök feléjük, hobbijukról, stb. mégis 95%-ban 3 levél után vissza sem írnak, a maradék 5% meg utána vagy 1 mondattal reagál, vagy kér 1 képet, aztán eltűnik.

Érdekes mód viszont azok a fiúk szép arcúak, izmos testűek, jó cuccokba járnak, le se tudják magukról vakarni a lányokat. Nem, nem vagyok rájuk irigy, mert nem sajnálom tőlük az ilyen lányokat, de már unalmas, hogy a nincs rendes pasi, azt jelenti, hogy nincs rendes pasi, aki jól néz ki.


Sajnálom az általánosítást, ha nem inged kérdező ne vedd magadra, próbálj ismerkedni, egyszer csak sikerül.

21F

2015. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jársz sehova, akkor hol akarsz egyáltalán fiút találni? Az interneten?:D
2015. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
De városba elszoktam menni meg barátnőkkel erre arra és sokszor szoktam menni kutyát sétáltatni :) szóval kimozdulok meg házibulikba voltam már :D
2015. jan. 14. 18:45
 9/48 anonim ***** válasza:
Sok van, csak őket nem veszitek észre. Tisztelet a kivételnek.
2015. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Barátzónádban van mindegyik.
2015. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!