Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most akkor én antiszociális...

Most akkor én antiszociális lennék? Soha nem gondoltam volna.

Figyelt kérdés

Szóval , 18 éves lány vagyok. Szeptember óta levelezőn tanulom az egyetemet, nincs kontaktom diákokkal ,tanárokkal , senkivel sem az egyetemről. Van pár barátnőm,akikkel rendszeresen találkozok, nem túl gyakran , mikor hogy, van ,h csak hetente ,de van ,h kéthetente, attól függ,ki mikor ér rá.


Amikor találkozok velük,jól érzem magam velük,de mikor elköszönünk ,fura érzésem támad...Meg van szokva ,h a szobámban vagyok , tanulok, neten beszélgetek velük,v akárkivel és azt érzem megszokottnak.


Februártól viszont nappalin fogok tanulni egyetemen , amit nagyon várok már,ugyanakkor bennem van az érzés.h hogyan fogok beilleszkedni,ha alig van kontaktom más emberekkel mostanában...



Alapvetően gimiben nem voltam sem kirekesztve , sem a középpont, elvoltam.

Most ezt nem tudom hova tenni.


18L


2014. dec. 19. 19:32
 1/8 A kérdező kommentje:
tanulok az egyetemen *
2014. dec. 19. 19:33
 2/8 anonim ***** válasza:

nem,mert az antiszociálas az tevékenyen aktívan kártékony.

te passzív vagy,ezért az elidegenedett valószínűleg jobban jellemez,ha már skatulyázni akarod magad.

2014. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, semmi probléma nincs veled. :)
2014. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán az asszociális címkét lehetne rád ragasztani,antiszociális-->kórosan torzult lélek,pszichopaták.
2014. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 acelsziv ***** válasza:
Egy igazi antiszociális egyénnek ez a kérdés meg sem fordulna a fejében.
2014. dec. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hehe,ez megnyugtató. :D . őszintén mondom,nem érzem normálisnak ezt a jelenlegi helyzetem..
2014. dec. 19. 21:57
 7/8 acelsziv ***** válasza:

nem is az. de nem vagy antiszociális, csak befordultál és elszoktál az emberektől.

Szánj rá naponta egy órát és menj el sétálni valami forgalmas helyre. Pláza, pályaudvar akármi. Sétálj és figyeld meg az embereket. Csak figyeld meg őket. És azt fogod érezni egyszer, hogy már nincs gondod velük.

2014. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a tanácsot , megfogadom :)
2014. dec. 20. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!