Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szocializálódni akarok. Mit...

Szocializálódni akarok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elegem van már, hogy a négy fal közt ülök a gép előtt, és ezzel megy el a nyaram, sőt az életem. Állítólag elmarom magam mellől az embereket. Nincs senkim, akivel mehetnék bárhova és nem tetszik, hogy egyedül vagyok. Ha közösségbe megyek zavar, hogy már megszokott csapat van, ahonnan kilógnék. Konkrét ötleteket várnék, hogy mégis hogyan nyissak, hova menjek. Lehetőleg ingyenes, mert csóró vagyok.


Egy antiszociális 18 éves lány vagyok.



2014. júl. 29. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrét ötletet? Kezdj el zenélni, valami olyan hangszeren játsz, amin "relatíve könnyű megtanulni", így otthon egyedül internetes oktatóvideókból. Aztán dobd fel zenélő ismerőseidnek egy banda ötletét.
2014. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Illeszkedj a környezetedhez, legyél olyan mint "ők".(felszínes kapcsolat)

Ha ők cicababák te meg punk, az üti egymást, valahogy így.

2014. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még mindig a pénz a fő mozgatórugó, pl zenénél. Vagy van együttes, ahol olyat keresnek, aki tud dorombon játszani? (Nem mintha tudnék, de az viszonylag olcsó hangszer.)
2014. júl. 29. 00:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően élni nem lehet pénz nélkül. A szocializálódás drága dolog, bárhogyan csinálod. Ha veszel egy gitárt egyszer 20-25-30k forintért, az utána évekig ingyenes lesz működni fog úgy ahogy akarod, el tudnál vele érni dolgokat.
2014. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dolgozol, vagy iskolába jársz?
2014. júl. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most megyek egyetemre.
2014. júl. 29. 01:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor gyakorlatilag semmi problémád nem lehet, jobb terepet igazából nem is kívánhatnál ismerkedésre, mint a gólyatábor és az első éved az egyetemen. Zseniális lesz.


Ha nyáron nem akarod unni magad akkor pedig kereshetsz csoporttársakat egy facebook app-al, és felveheted velük a kapcsolatot.

2014. júl. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az antiszociális kicsit mást jelent:P te setleg aszociális lehetnél de ha az lennél akkor nem vágynál társaságra szóval csak zárkózott vagy s magányos de egyetemen úgyis megoldódik a problémád csak légy türelmes.
2014. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok az, lényeg, hogy megelégeltem ezt az életvitelt :). Amúgy igen, sokan mondják, hogy egyetem változtat, de félek, hogy nem jön össze. Ugyanez volt középiskolánál is, gondoltam, na most nagy változások lesznek, aztán megint semmilyen társaság. Hátha a gólyatáborban és koliban sikeresebb leszek.


(Off kérdés: Szerintetek melyikbe menjek? Csendes koli vagy bulis koli? Főcél úgy is a tanulás lenne.)

2014. júl. 29. 21:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült beilleszkednem, végre van társaságom, barátaim :).
2014. okt. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!