Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg akarok halni. Mit tegyek?...

Meg akarok halni. Mit tegyek? A padlón vagyok és nem tudok felállni.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok..Nagyon egyedül érzem magam,senkim nincs..Egy barátom sincs,itthon mindig a nővéremet istenítik(édesapám ki is mondta,hogy őt szereti jobban) Vágtam is magam és SENKINEK nem tűnt fel...Úgy érzem jobb lenne nélkülem..egész nap itthon ülök és olvasok..ez a legjobb elfoglaltságom...könyörgöm adjatok rendes választ,és ne piszkáljatok a korom miatt!:/:)
2014. jún. 28. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Jó, nem piszkállak a korod miatt.


Na, megint a szokásos tinicsipogás a világfájdalmáról... :DDD

2014. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Nincs más, ismerkedni kell. Ilyen hülyeséget meg ne csinálj, hogy vagdosod magad.
2014. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legyen pozitív felfogásod mindenben. Kezdj el ismerkedni (kezdeményezz, és ne fapofával menj oda másokhoz)

Vidítsd fel magad vicces videókkal a neten pl.

( pl. nézd meg ezt, én első látásra sírtam :D https://www.youtube.com/watch?v=geZU5zHMaQE)

Tűzz ki valami célt, amiért szeretnél élni. (Lehet ez pl. egy állás)

2014. jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Továbbá ajánlom Szefi videót. Tudom, elsőre tiszta hülyének néz ki, de pár perc után beleszokott kezdeni a témákba nagyon komolyan.

https://www.youtube.com/watch?v=Y1s4byItH7E&list=PL22WkYqXKe..

2014. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

4:50-től nézd.

2014. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Te egy egyedi és megismételhetetlen lény vagy.

Olvass Fromm könyveket, nagyon sok mindent meg fogsz érteni, hogyan működik ez a világ, miért olyanok az emberek amilyenek.

2014. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon fontos vagy otthon !!

Nekem három gyermekem van, mindegyiket NAGYON szeretem !! Hát mindegyik máshogy igényli : a 14 éves lányomnak fontos a szóbeli elismerés , ölelés , puszi . A 12 éves nagyon önálló az utcán sem akar velük együtt mutatkozni , mindent maga intéz amit tud , így szeretjük :) A legkisebb a legrosszabb :) Így a legjobb egy család , mert ez már nem tart sokáig ha kirepülnek ...

40F

2014. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

ha szeretnél felállni, keress meg privátban.

ha nem szeretnél, mindegy mit írok.

2014. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Na az ilyet kerüld el !!!

Myzantro nevű felhasználó


Kerüld a szektákat meg a cukros bácsikat !


Vagy jelentsd !!!

2014. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,majdnem mindenkinek ment a zöld kéz!:) Tényleg köszönöm a segítségeket!!!!:)
2014. jún. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!