Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami baj van velem? 16/l

Valami baj van velem? 16/l

Figyelt kérdés
Egy éve elköltöztünk szüleimmel egy másik országba és mindent elvesztettem ami fontos volt (barátok, családtagok , a kutyám , barátom , hobbijaim) és mikor nyáron hazamentem pár hétre legtöbben meg sem ismertek mert külsőleg is rengeteget változtam jó irányba de a belsőm meg egy depressziós , antiszociális, érzéketlen pszichopata lett ... meg is utaltak, elsősorban a családom és az itteni barátaim szóval egyedül vagyok ...Titeket zavarna ha egyedül lennetek? én szeretek egyedül és csendbe lenni. Nagyon gyakran veszekednek velem és megkérdik hogy mi történt velem amiért ilyen vagyok .. ilyenkor elmenekülök az én kis "világomba" ahol senki nem zavar. Szerintetek ha hazamennek végleg olyan lehetnek-e mint régen? Vagy az ilyen viselkedés lehet hogy a kamaszkor miatt van? majd kinövöm?

2014. okt. 12. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, aki nagyon nehezen viseli a változást vagy tud változni, új embereket megismerni, stb. Elmenekül a saját világába és ez lesz a komfortzónája, ami egy ideig jó, de hosszútávon, a saját gondolatai betegítenek meg. Ezt nem tudod kinőni, ez személyiségbeli tulajdonság. Fejlesztened kell, minél előbb, különben később baj lehet belőle, tapasztalat.
2014. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Avval semmi baj nincs, ha kevésbé igényled a társaságot, vannak ilyen emberek is, én is ilyen vagyok.

Arra viszont figyelj, hogy 1-2 barátod azért legyen, és ne legyél depressziós. Elég 1-2 közeli barát, nem kell mindenkivel újból barátnak lenned.

2014. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és ma is sokkal jobb napom volt mint általában :)) Magyarországi barátaimmal hosszú idő után megint bandáztunk egyet és nagyon jól ereztem magam :3 talán csak ez hiányzik, hogy olyanokkal legyek akikkel szeretek lenni nem pedig olyanokkal akiket csak elviselek ,hogy ne tűnjek olyan magányosnak. Ha bárki szeretne velem beszélgetni írhat privibe :D
2014. okt. 12. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Azzal is baj van, aki onnantól kezdve, hogy nem lát minden nap, már el is felejt.
2014. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!