Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha olyan történik...

Mit tegyek ha olyan történik velem aminek nem szabadna és ezt senkinek sem szabadna elmondanom? Többi lent 15/L

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam volna ,hogy ilyen létezik ,mert ilyet csak a filmekben láttam eddig.Sosem hittem benne ..de amikor megtörtént velem ,azon a napon..minden megváltozott.Új életet kaptam ,de ebbe van valami baki.


Játszanom kel minden nap a mosolygós, "minden napi , normális" ,problémamentes lányt ,mert ha elmondom valakinek bajban leszek../semmi erőszakról nincs szó,csak csodás ,de még is megmagyarázhatatlan dolgokrol/ A komolyság kedvéért..Nemfüvezek szóval a efféle vagy hasonló válaszokat mellőzétek. Tudtok valami tanácsot adni ,mit kéne kezdenem magammal? Remelem érthető voltam..mert megprobaltam kiönteni a szívem..



2014. aug. 26. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De pontosan mi ez a dolog? Elvesztetted a szuzesseged? Vagy mi? Úgy többet tudnank mondani..:)
2014. aug. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

írd/fesd/zenéld/énekeld meg az élményeidet

ez fontos, hogy ki tud fejezni a csodát, amit átélsz

"Nem mondhatom el senkinek,

Elmondom hát mindenkinek"

Karinthy

[link]

2014. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
letört a műkörme
2014. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom egy hitgyülis akit megcsapott a szent szellem ergo sanyibá pofonja...:D:D:D
2014. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudjuk mi van veled, és így azt se tudjam mire válaszoljak. :D
2014. aug. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltál érthető. Próbáld meg megint, csak most több konkrétummal.
2014. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem nem fű, ez komolyabb... "megprobaltam kiönteni a szívem" Próbáltad, de nem sikerült semennyire.
2014. aug. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal, ide akármit leírhatsz. De amúgy írj róla könyvet mert kezd érdekelni :D
2014. aug. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hú nagyon kíváncsi lettem. A kérdés tényleg nem érthető, most ha elolvasod egy kívülálló szemével értenéd?
2014. aug. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Így csakis az alábbi dolgokra tudok gondolni:

A)Elvesztetted a szüzességed


Jó ez csak egy dolog de minél részletesebben olvasom annál inkább ez jön le. Esetleg vmi spirituális élményben volt részed (nem valószínű). De lehet én vagyok a hülye és teljesen más.

2014. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!