Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha olyan történik...

Mit tegyek ha olyan történik velem aminek nem szabadna és ezt senkinek sem szabadna elmondanom? Többi lent 15/L

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam volna ,hogy ilyen létezik ,mert ilyet csak a filmekben láttam eddig.Sosem hittem benne ..de amikor megtörtént velem ,azon a napon..minden megváltozott.Új életet kaptam ,de ebbe van valami baki.


Játszanom kel minden nap a mosolygós, "minden napi , normális" ,problémamentes lányt ,mert ha elmondom valakinek bajban leszek../semmi erőszakról nincs szó,csak csodás ,de még is megmagyarázhatatlan dolgokrol/ A komolyság kedvéért..Nemfüvezek szóval a efféle vagy hasonló válaszokat mellőzétek. Tudtok valami tanácsot adni ,mit kéne kezdenem magammal? Remelem érthető voltam..mert megprobaltam kiönteni a szívem..



2014. aug. 26. 00:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem most hirtelen az jutott az eszembe hogy lehet elvittek az ufók. :D De nem tudom mi történt, ha leírod szívesen segítek. Írd le privátban ha úgy jobb, nem fogom kiírni sehová, ha ez megnyugtat.
2014. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
kukacod nőtt?
2014. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Ti megbolondultatok? Ufók , fű meg szüzesség ? Nem igaz hogy csak nekem jött le ez az egész... pedig annyira egyértelműen nyilvánvaló ! Senki nem gondolt a szuperképességre ? Ne nevessetek ki de én ezt most komolyan is gondoltam.Mi van ha az evolúció olyan magaslatokba tört hogy például egy sérülésből 10x olyan gyorsan fel tudunk gyógyulni...? Lehet hogy marhaságokat hordok össze de mostmár én is tényleg kíváncsi vagyok , kérlek ezalatt a kérdés alatt jelezz vissza valamit.

Ha szeretnél beszélni róla kérhetsz elérhetőséget, teljes mértékben diszkrét leszek! 17/F

2014. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
tényleg, utolsó, hogy ez nem jutott eszembe :D lehet a kérdező mutáns! Vagy csak valami egyéb okból szuperképessége van :D Na most már tényleg kíváncsi vagyok mi a helyzet. Az ufós vagyok amúgy :)
2014. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
igaza van . engem pl megcsípett egy pók és azóta a falra mászok az ilyen kaliberű kérdésektől :o
2014. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!