Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek a helyemben? Ha...

Mit tennétek a helyemben? Ha valaki segítene, azt nagyon megköszönném. (Egy elkeseredett lány.

Figyelt kérdés
Régebben könnyen barátkoztam sok barátom volt, de már csak 2 maradt és nem nagyon tudok újakat szerezni. Sokan elfordultak tőlem, vagy éppen semmibe vesznek, mások pedig nem akarnak barátkozni velem.A legtöbb embertől különbözök és nehezen találok olyan embert aki hasonlít rám. A hétvégéimet mindig itthon töltöm egyedül, mert mindkét barátom messzebb lakik és nekik rajtam kívül még sok barátjuk van, így hétvégén velük vannak. Régebben jártam bulizni, de már oda sincs kedvem menni. Ha valamelyik barátnőm találkozni akar, egyre kevésbé szeretnék kimozdulni, holott itthon sem jó egyedül unatkozni. Biztos többet kéne azzal a 2 emberrel lennem akikre még számíthatok és valaki azt mondaná szerencsés vagyok, hogy van legalább kettő, de mellettük is egyedól érzem már magam. Nem tudom mit tegyek, eléggé el vagyok keseredve, már az öngyilkosság is sokszor megfordult a fejemben. Légyszíves segítsetek. Előre is köszi!

2014. okt. 11. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? : )
2014. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Heves megyében
2014. okt. 11. 21:56
 3/8 piriiiiii ***** válasza:

Azért, mert szándékosan elfordulsz az emberektől, ne akarj öngyilkos lenni.

Jönni fognak olyan emberek is, akikért szívesen mész el bárhová.: )

Ilyen most nekem is csak kettő van, bár szerencsére az egyik közel lakik.

Barátkozz, és nyiss. Hidd el, hogy sok olyan ember van, akiket kedvelni tudnál.

2014. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, mivel ha felajánlom hogy beszélgessünk, mert felakarlak vidítani az mégse fog menni.Mivel ha jól értem neked olyan barát kell aki ott van veled, s mindig fizikailag ha szükséged van rá.

S sajnos nem heves megyében lakom :) Azonban ha mégis néha beszélgetni szeretnél, nincs kifogásom ellene :)


Tanács: Úgy tedd fel a kérdést hogy a városod is írd bele, járj el olyan helyekre ahol sok a rokonlélek, esetleg osztálytársak, stb.

2014. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Hány éves vagy?:) Ha gondolod írhatsz, heves megyei vagyok. 15/l
2014. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2014. okt. 12. 18:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos van valami más, mélyebb, amit nem írtál le, és bánt. Miben különbözöl a többi embertől?
2014. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!