Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van megoldás az öngyilkosságon...

Van megoldás az öngyilkosságon kívül?

Figyelt kérdés

21 leszek egy hét múlva. Tragikus gyerekkorom volt, durván bántalmazó apa, súlyos lelkibeteg anya. Szegények voltunk, de apukám még szórta a pénzt. Soha semmilyen közösségbe nem tudtam beilleszkedni az átélt traumák miatt. Egyetemre jártam, de éheztem kollégiumban, mert a szüleim nem támogattak anyagilag, munkát meg nem találtam. Szlovákiában tanultam szlovák egyetemen, ahol több vizsgán is azért buktattak meg, mert magyar vagyok.

Kijöttem külföldre a barátommal, hogy majd itt keresek munkát. Egy hónap ingyenes gyakorlat után megszűnt a munkahelyem, 3 hónapja nem dolgozom. Problémák vannak a kapcsolatomban, a barátomnak valószínűleg kattant valami a nehéz anyagi helyzetünk miatt. Vannak normális pillanatai, de van, hogy durván terrorizál lelkileg, nem enged ki a lakásból, és hasonlók. Nem tudok szakítani, mert nincs hová mennem. Állandóan munkát keresek, de az idegállapotom miatt folyton elutasítanak. Nem változtak az étkezési szokásaim, mégis egy hónapja durván fogyok, napról napra látványosan. Állandó a stressz az életemben, ami mellé társul még egy szívbetegség is. Egy hónapja lesz lassan, hogy utoljára együtt voltunk, nem történt baleset, mégis két napja késik a menzeszem. Terhességre utaló tüneteim nincsenek, csak a szokásos ami menzesz előtt, meg mégse jön.

Mondtam a barátomnak, hogy szeretnék tesztet venni, hogy megnyugodjak. Megtiltotta. Az engedélye nélkül nem hagyhatom el a lakást és nem tarthatok magamnál pénzt. Hiába kértem szépen, hisztiztem, könyörögtem, semmi.

Tudja, hogy szakítani szeretnék, mert már nem bírom tovább, és elvetetném a babát. Természetesen az elvetetést is megtiltotta. Ha engedelmes leszek, maradhatok nála a lakásban, ha nem, indulás az utcára babástul.

Nem lehet olyat, hogy kiszökök, még nincs otthon, mindig otthon van. Nekem pedig nincs kulcsom. Ha megy valahová, rám zárja a lakást. Ismerőseim, barátaim itt nincsenek, csak Magyarországon. 3an mondták, hogy segítenek, mert így meg fogok őrülni. De gyerekkel meg senkihez sem mehetek.

Mindenki, aki nem ismer, azt hiszi, klassz az életem, mert hogy fiatal vagyok és nagyon szép. Bámulnak az utcán, sokan ismerkedni akarnak, a barátom barátai is folyton velem vannak elfoglalva.

És senki nem képes ég elképzelni se, hogy ez az egyetlen pozitívum az életemben.



Van megoldás az öngyilkosságon kívül?



Kétszer voltam depressziós, másodszor hallucinációkkal, de mindkétszer magam láballtam ki. Most lehet, megint az vagyok.


2014. dec. 12. 12:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Ha engedelmes leszek, maradhatok nála a lakásban, ha nem, indulás az utcára babástul."


Na, akkor indulj most azonnal. Leveleztünk már pár napja. (A)

2014. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!