Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy tönkre ment életet helyre...

Zsebvirág kérdése:

Egy tönkre ment életet helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés
Én 1 19 éves srác vagyok és nincsenek, soha nem is vtak barátaim. Középiskolában többször váltottam sulit, de sehova sem fogadtak be. Nem alakultak ki baráti körök, ismerősök. Mindenki utál. A buszon amin utazom ott is utálnak. Nem tetszem egy lánynak sem. A szüleimmel megromlott a viszonyom, utálok ott élni ahol jelenleg lakom. Gusztustalan emberek a szomszédjaim. Több diákmunkára is jelentkeztem ahova persze a szépséges embereket felvették, nekem meg annyit se írtak, hogy haljak meg. A mostani suliban is utálnak, órákon sosem ül mellém senki csak akkor szólnak hozzám, ha vmi érdekük van benne. Itt nem rég kiírtam egy kérdést, hogy akarnak-e velem lányok ismerkedni, kérték, hogy küldjek képet, de utána egyik se írt vissza. Társkereső oldalakon is vtam és akárhány lánynak írtam egy se írt vissza, sosem írt nekem egy se levelet, ha hetekig nem léptem be akkor sem történt semmi, nem jött egy levél sem. Pedig VIP tagságom is volt. Facebookon 40 ismerősöm van. Senki nem jelöl vissza ismerősnek, nem lájkolja senki sem a képeimet. Látom, hogy mindenkinek kialakult baráti köre van és én nem tartozom sehova sem. Igen erősen gondolkozom az öngyilkosság gondolatán :(

2014. okt. 18. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Barátokon és barátnőkön kívül még rengeteg dolog van az életben. Csináld azt amit szeretsz.
2014. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Netes társkeresőkbe felesleges.
2014. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

A titok az, hogy ne foglalkozz olyan emberekkel, akik szarnak a fejedre. Változtass egy kicsit a hozzáállásodon, inkább legyél egyedül, mint kamu barátokkal :)


Sportolj, ha szépen kidolgozod a tested és jó a humorod, nem a fejed fogják nézni a lányok!! Mondom ezt nőként :)


1 kis súlyzó vagy futás, ezek olcsók :)

2014. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 válasz miért lett törölve?
2014. okt. 18. 20:09
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mert provokatív volt.
2014. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, csak ne az eddig szokásos utaidat járd, hanem kezd el megismerni az embereket, és amikor megismerted(akár csak így neten beszélgetve) te döntsd el, hogy kell-e neked az az ember, vagy sem. Ha kell, akkor kezd el apró léptekkel megmutatni mi rejlik a belsődben. De minden ilyen után érdemes várni, hogy az a másik ember, hogy értékeli amit tőled kapott.Értékesnek vagy értéktelennek..
2014. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg sz@rd le az magasról. Az emberek úgyis felszínesek! lásd 3as válaszolót.... jó test.. a többi meg nem is érdekli. Biztos ilyennel fogod elélni az életedet felszínes kapcsolatban.
2014. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Makra Péter Endre ***** válasza:
70%
A helyzet valóban komoly. Nem tetszel magadnak, ezért nincs kisugárzásod sem. Ezt a problémát úgy kezelheted, ha megpróbálsz másként élni, viselkedni, gondolkodni, mint eddig. Szerintem az egyik lánykomment jól látja a dolgot. Törődj többet magaddal, és a lányok is jobban figyelnek Rád. Ne kolduld a szeretetet, az emberek gonoszak tudnak lenni. A csúnyaság relatív fogalom, ne törődj vele.
2014. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A felhasználó ***** válasza:
54%
Túlságosan rágörcsölsz arra hogy mit gondolnak rólad. Kétlem hogy ilyen sok ember utálna, max nem foglalkoznak veled. Társkereső oldalakat felejtsd el (főleg ha még fizetsz is érte), pattanj le a facebookról, találj valami hobbit amit élvezel, tanulj, sportolj, stb, és élvezd az életet.
2014. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

3-as vagyok. Miért kellett lepontozni?

Annyira primitívek vagytok ...

2014. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!