Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magasság képes tönkre tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság képes tönkre tenni egy fiú életét?

Figyelt kérdés

sajnos meglehetősen magas vagyok:190cm

és ez teljesen tönkre tette az életemet eddig

hirtelen nyúltam meg és pálcika vékony voltam,egész gyerekkoromban emiatt cikiztek fiúk,lányok egyaránt,undorodtak tőlem a csajok

sikerült feltömegelnem 90k-ra hosszú munka árán,de az aránytalan nyurgaság megmaradt,elég idétlen testalkatom van,rosszul érzem magam a testemben,főleg ha cipőben vagyok,úgy érzem mintha valami gólya lennék :S utálom ezt a magasságot,egy lánynak sem tetszem így...irigylem a normális magasságú férfiakat


2014. aug. 25. 09:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Itt van a magas vékony srác újra.
2014. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
már megint visszatértél nyurga gyerek? mond nincs jobb dolgod ennél?
2014. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én meg nem irigylem a lányokat akik szóba állnak vele akkora sügér lehetsz
2014. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Te tök bolond vagy.

Egy férfi 190 cm-re nem magas! Egy férfinak a 180-190 cm a normális magasság.

A vékonyság miatt meg ne aggódj. Majd ahogy jönnek az évek, jönnek simán a kilók is.

Egyébként meg sok lánynak pont a magas, vékony fiúk tetszenek.

Ha pedig normális vagy, akkor szinte mindegy is, hogy hogyan nézel kis.

2014. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

178 vagyok, beképzelten hangzik de jó testem van, mindez 15 év sporttal... de szivesen adok 10 kiló izmot 10 centiért :)

Ha magasabb lehetnék 5 centivel lehet nem is sportolnék :)

Többet ér a magasság a nőknél, sajnos. Örülj neki hogy ennyi vagy.

2014. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy a magasságod miatt nem kellesz senkinek, akkor nem lenne az hogy a csajok rá se néznek olyan srácra aki náluk kisebb. Nekem is 200cm a barátom és mégse zavar (mondjuk én is alulról közelítem a 180-at +magassarkú).

De amúgy mintha ilyen kérdést már kiírtak volna pár napja, csak ott a kérdező hozzátette hogy ronda is, az már magyarázná a dolgot.

2014. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
190 nem vészesen magas. jobb mintha 170- lennél hidd el :)
2014. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül én is 190valahány centi magas vagyok igazából nem is akarok ránézni a mércére félek, hogy még magasabb lettem azóta. Kb most 193-195 lehetek. Bár az én életemet nem tette tönkre, de igen zavaró számomra.
2014. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez nem is olyan sok,hidd el ez biztosan nem probléma.

Nálam pl sokkal több esélye van egy ilyen magasságú pasinak mint egy kisebbnek.És még sok lány van akinek szintén.A magas lányok mind ilyen pasit keresnek.Nyugodj meg és edz szépen.

2014. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
198 magas vagyok. 4 éve edzek, soha nem volt gond a csajozással...
2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!