Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magasság képes tönkre tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság képes tönkre tenni egy fiú életét?

Figyelt kérdés

sajnos meglehetősen magas vagyok:190cm

és ez teljesen tönkre tette az életemet eddig

hirtelen nyúltam meg és pálcika vékony voltam,egész gyerekkoromban emiatt cikiztek fiúk,lányok egyaránt,undorodtak tőlem a csajok

sikerült feltömegelnem 90k-ra hosszú munka árán,de az aránytalan nyurgaság megmaradt,elég idétlen testalkatom van,rosszul érzem magam a testemben,főleg ha cipőben vagyok,úgy érzem mintha valami gólya lennék :S utálom ezt a magasságot,egy lánynak sem tetszem így...irigylem a normális magasságú férfiakat


2014. aug. 25. 09:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a vékonyság ellen lehet tenni, de nem hiszem, hogy az évek során jönnek majd a kilók én is ehetek akármennyit nem jönnek a kilók valószínűleg a gyors anyagcsere miatt sportolj sokat és étkez rendszeresen vigyél be minél több fehérjét nekem is az segített én is nagyon vékony voltam. De azóta már felszedtem egy-két kilót, így most 78-79 kilót nyomok. :D
2014. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak akkor teszi tönkre, ha a srác van olyan h@lye, hogy ezt vegye élete meghatározó legfontosabb körülményének. Bár ott is fejben van a hiba, szóval nem a magasság nem hibás.


A fiú maga szúrja el az életét a saját hülyeségével, és élek a gyanúval, hogy a csajok sem a magasság miatt nem állnak szóba vele. Ha valaki szimplán h@lye azon nem lehet segíteni. Kérdező látszik, hogy neked se volt még igazi problémád.

2014. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ugye ezeket a kérdéseket minden nap te írod ki?

Ez 190 cm 90 kg ember az neked hol nyurga???

Az egyrészt nem túl magas, másrészt meg nem vékony...

Különben meg ronda vagy, ezért nincs nőd.

Csak te a testalkatodra fogod.

2014. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
190 vagyok. Kínos, hogy az egész osztály néha utca is kisebb nálam. Így alacsonyabb lányoknál esélyem sincs... többször szar dolog, mint jó.
2014. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért még mindig jobb,mint ha 160 cm lennél.
2014. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jobb, de szerintem 185 elég lenne. De ez a 190 is jó, csak maradjon ennyi.
2014. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!