Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha a fiú kisebb nálam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik, van nála esélyem mivel belém van zúgva és én is szerelmes vagyok belé, nagyon jól kijövünk de alacsonyabb nálam. Ciki lenne vele járnom?

2014. aug. 25. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyivel?Mert 30cm körül én már rosszul érezném magam
2014. aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha csak néhány centiről van szó, nem

és ha téged nem zavar, akkor annyira mindegy ki mit gondol

2014. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mennyivel?

Most nekem is olyan tetszik, aki kb. 5 cm-rel alacsonyabb nálam. Ez nem zavar. Volt már ilyen máskor is.

De pl. ha egy fejjel lenne alacsonyabb, az már elég fura lenne és biztosan zavarna is.

2014. aug. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, mi a gond?
2014. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen lényegtelen, hogy ki szerint ciki és ki szerint nem. Ha Te szereted őt és téged nem zavar, akkor nem számít, hogy ki mit gondol. Több olyan ismerősöm van, ahol a nő a magasabb, és boldog házasságban élnek, úgyhogy nem ezen múlik a dolog, hajrá.
2014. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
A szerelem vak és nem érdekli, hogy ki a kisebb és hány centivel. Titeket se érdekeljen. :)
2014. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ha "ott lent" kisebb akkor inkább menj vissza Thaiföldre.

Viccet félretéve ha csak pár centi nem nagy baj.

2014. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha én igazán szerelmes lennék valakibe, az sem zavarna, ha féllábú törpe lenne, komolyan mondom! Pont leszarnám, hogy a többiek szerint "ciki"-e, vagy sem.
2014. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kb. Egy fejjel...

De igazatok van lesz.arom, hogy más mit gondol! Szeretjük egymást és ennyi kell!(:

2014. aug. 25. 11:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele,hogy alacsonyabb.Mindketten szerelmesek vagytok egymásba,ez a lényeg.Nem törvényszerű,hogy egy lánynak magasabbnak kell lennie.Darabokra törnéd a gyerek szívét és az önbizalmát,ha emiatt utasítanád vissza,lehet még meg is utálna.És te is megbánnád.
2014. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!